بحران هویت برخی اصلاح‌طلبان را تهدید می‌کند
کد خبر: 972672
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00452G
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۲:۲۸
دبیرکل حزب ندای ایرانیان:
جریاناتی در اصلاحات هستند که نمی‌خواهند بپذیرند دنیا عوض شده و اصلاحات خودش نیاز به اصلاح دارد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش فارس، صادق خرازی دبیرکل حزب ندای ایرانیان در نشست این حزب گفت: جریاناتی در اصلاحات هستند که نمی‌خواهند بپذیرند دنیا عوض شده و اصلاحات خودش نیاز به اصلاحات دارد. اصلاحاتی که اصلاحات برای خود قائل نباشد بحران هویتی خواهد داشت.

به گفته دبیرکل حزب ندا، اگر واقع‌بینانه در بستر نگاه اصلاح طلبانه خود عمل می‌کردیم امروز مالامال از تناقض نبودیم. وی معتقد است: بحران اصلی که در سال ۸۴ داشتیم شکست اصلی از جانب خودمان بود مگر می‌توان در یک هفته ۷۰ درصد مردم ایران به یک جریان فکری رأی بدهند و هفته بعد به یک جریان دیگری رأی بدهند؟

خرازی به انتخابات سال ۹۲ نیز اشاره و با بیان اینکه آقای روحانی در سیاست همیشه وسط لحاف بود، تصریح کرد: آقای روحانی حاضر نبودند کوچک‌ترین وقعی برای اصلاحات بگذارند. دبیرکل حزب ندای ایرانیان بیان داشت: اگر می‌خواهیم موقعیتی برای اصلاحات قائل باشیم واقعیت‌های دولت و مشکلات خود را بپذیریم و مردم را تشویق به حضور در انتخابات کنیم. وی با بیان اینکه ایران شرایط بسیار حساس چالش بین المللی است، تأکید کرد: باید به استقلال این سرزمین فکر کنیم و این هدیه خارجی‌ها به ما نبوده بلکه نتیجه مبارزات انسان‌های بزرگ این سرزمین بوده است.

دبیرکل حزب ندای ایرانیان گفت: مردم ایران مردم آگاه و خردمندی هستند و به فضای مجازی که پر از آلودگی‌های اخلاقی است و قلم آن ادب نشناس است نگاه نکنیم بلکه به فرایند تحول سیاسی باید نگاه کنیم. این فرایند مبارکی است. وی اضافه کرد: مردم به آقای خاتمی انتقاد دارند، اما ایشان را باور دارند. خرازی تصریح کرد: مردم می‌دانند رهبران اصلاحات به آن‌ها خیانت نمی‌کنند و کنارشان می‌ایستند، مگر آقای خاتمی در برابر فتنه نگفت چشم فتنه را در می‌آورم؟ و مگر آقای روحانی نگفت تا هر جا که منافع ملی ایجاب کند برای مردم تلاش می‌کند؟ خب تلاش کردند. دبیرکل حزب ندا گفت: کسی که نغمه تحریم انتخابات را می‌دهد یا بی توجه است یا گرفتار هوای نفس است. اگر آقای خاتمی سال ۹۰ در انتخابات شرکت نمی‌کردند موفقیت نسبی در سال ۹۲ به وقوع نمی‌پیوست.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار