فعال فضای مجازی شدیم تا از قافله عقب نمانیم
کد خبر: 972644
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00451o
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۵:۴۷
مدیر شبکه جهانی «هدهد»:
اگر ما فعالیت مستمر و مؤثر در فضای مجازی نداشته باشیم و در فضای مجازی کمرنگ باشیم و پا پس بکشیم، قطعاً افراد و شبکه‌ها و رسانه‌های دیگری وجود دارند که برای کودکان ما تولید محتوا می‌کنند.
سرویس فرهنگ و هنر جوان آنلاین: کرار انصاری‌منش، مدیر جدید شبکه جهانی هدهد در خصوص تغییراتی که به‌تازگی در این شبکه صورت گرفته است، گفت: شبکه جهانی هدهد، شبکه تخصصی کودک و نوجوان با رویکرد فرهنگی و مذهبی است و اکنون ۹ سال است که در حال تولید و تأمین برنامه و پخش آن‌ها بر فرکانس‌های گوناگون و به زبان مختلف است. در چند ماه اخیر، در راستای بهینه‌سازی عملکرد شبکه، تغییراتی محسوس در آن صورت داده‌ایم.

وی در خصوص اهمیت فضای مجازی و تقویت آن افزود: امروزه با تکنولوژی نوین و رسانه‌های نوینی که در فضای مجازی به‌وجود آمده‌اند، گرایش مردم بیشتر به این سمت رفته است و ما خواه‌ناخواه مجبوریم در فضای مجازی حضوری فعال و هدفمند داشته باشیم، به همین منظور محتوای مختص فضای مجازی تولید می‌کنیم و آن را در اختیار کاربران فضای مجازی قرار می‌دهیم. اگر ما این فعالیت مستمر و مؤثر را نداشته باشیم و در فضای مجازی کمرنگ باشیم و پا پس بکشیم، قطعاً افراد و شبکه‌ها و رسانه‌های دیگری وجود دارند که با دیدگاه‌ها و رویکرد‌های خاص خودشان و اهداف مختلف و متنوع همین روال را پیش می‌گیرند و در نتیجه ما از قافله عقب می‌افتیم.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار