تبدیل کارخانه جهان چیت به پردیس فرهنگی و تفریحی
کد خبر: 972524
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044zs
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرج خبر داد
کارخانه جهان چیت کرج به پردیس فرهنگی و تفریحی تبدیل می شود تا این محل تاریخی و اثرگذار در حوزه اقتصادی، امروز نیز بتواند در بالا بردن بنیه و توان فرهنگی شهر تاثیرگذار باشد.

بیست و نهمین جلسه پایش درآمد، هزینه و اعتبارات عمرانی شهرداری کرج در منطقه ۹ این کلانشهر برگزار شد و تبدیل کارخانه جهان چیت به پردیس فرهنگی و تفریحی از مهمترین مطالب طرح شده در آن بود. 

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی شهرداری کرج که دبیری و اداره این جلسات را به عهده دارد، با اعلام اینکه پرداختن به موضوعات فرهنگی یکی از اولویت های مدیریت شهری و مطالبات جدی عمومی است، اضافه کرد: راه اندازی این پردیس با بهره گیری از یکی از معروف ترین میراث تاریخی شهر، در راستای ارتقای فرهنگی کرج انجام می شود.

احمد ناصربخت گفت: علاوه بر این، موضوع افتتاح یک سرای محله در منطقه عنوان و مقرر شد این مکان تا پایان آذرماه به بهره برداری برسد. همچنین مدیریت منطقه موظف شد تملک یک سرای محله دیگر تا پایان سال را در دستور کار خود قرار دهد. 

وی ، به انعقاد ۱۰ قرارداد برای فعالیت های عمرانی منطقه نیز اشاره کرد و ادامه داد: از میان ۱۵ فقره موافقتنامه که برای منطقه در نظر گرفته شده است ۱۰ فقره قرارداد منعقد شده و باقی آن نیز ظرف یک ماه آینده، انجام می گیرد. 

جلسات پایش، به منظور بررسی وضعیت درآمدی، هزینه ای، پیشرفت ها و نقاط ضعف و مشکلات احتمالی پروژه های عمرانی مدیریت شهری از خردادماه سال جاری آغاز شده و به صورت مستمر در مناطق و سازمان های زیرمجموعه این دستگاه برگزار می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار