فرش صلح کودکان نقاش زیر پای چهارباغ
کد خبر: 972508
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044zc
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵
“درگذرفرهنگی چهارباغ “برگزار می شود
کودکان، برکت زندگی و سرمایه های آینده جامعه به شمار می آیند. آنان برای رشد و بالندگی خود، نیازها و در مفهوم دقیق تر حقوقی دارند که باید به درستی به آن پرداخت. با توجه به نقش بی بدیل خانواده در بالندگی شخصیت کودک، پیش از همه، خانواده و سپس جامعه باید این حقوق را به خوبی بشناسند و خود را مکلف به پاس داشت آن بدانند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیر دفتر تخصصی کودک گفت: خانه کودک وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان قصد دارد در برنامه "فرش صلح" به کودکان آموزش دهد صلح و دوستی در دنیا قانون است و همه باید به سمت آن حرکت کنند.

زهرا کاظمی با اشاره به اینکه عموم کودکان تنها می توانند از نقاشی فرش صلح بازدید کنند، اظهار کرد: این برنامه توسط کودکان هنرمند و نقاش عضو خانه کودک اجرا می شود و این کودکان به نقاشی نقش و ترنج صلح بر روی فرش 12 متری می پردازند و همان روز این فرش در گذر فرهنگی چهارباغ برای بازدید عموم آویزان می شود.

وی ادامه داد: در کنار این برنامه همان کودکان پرنده هایی را طراحی و رنگ آمیزی می کنند که نماد صلح هستند که این پرنده ها نیز در همان مکان با طناب آویزان خواهند شد.

مدیر دفتر تخصصی کودک افزود: برنامه فرش صلح کودکان 16 مهرماه به مناسبت روز جهانی کودک از ساعت 15 تا 19 در گذرفرهنگی چهارباغ برگزار می شود.

کاظمی خاطرنشان کرد: "چهل تکه آرزو" ساعت 17 روبروی شهرداری مرکزی، لحظه های نقره ای ساعت 9 تا 13 و 15 تا 19 در خانه کودک و چهارقدم تا کودکی از ساعت 15 در گذرفرهنگی چهارباغ از جمله برنامه های ویژه روز جهانی کودک بوده که 16 مهرماه در ساعات تعیین شده میزبان کودکان و والدین است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار