اجرای طرح ملی چاوش با هدف افزایش سطح خدمت رسانی
کد خبر: 972343
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044wx
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
مدیرکل توزیع نیروی برق استان البرز خبرداد
مدیرکل توزیع نیروی برق استان البرز گفت: طرح ملی چاوش برای نخستین بار در کشور و سطح استان البرز عملیاتی و در این راستا سطح و میزان ولتاژ تحویلی برق به مشترکین اعلام می شود.

بهنام بیات از اجرای طرح ملی چاوش برای نخستین بار دراستان البرز خبر داد و گفت: این اقدام با هدف افزایش سطح خدمت رسانی به مشترکین و متقاضیان برق در استان صورت می گیرد.

وی ادامه داد: این شرکت در راستای مسؤولیت سازمانی خود قصد دارد مقدار، میزان و سطح ولتاژ تحویلی به مشترکین را به آن ها اعلام کند. این رقم از طریق سامانه پیامک قبوض الکترونیکی صادر می شود.

این مسئول مطرح کرد: با اعلام ولتاژ تحویلی به مشترکین، مشخص می شود سطح ولتاژ دریافتی آن ها استاندارد، نزدیک به استاندارد و یا غیراستاندارد است و به عبارتی مشترکین پس از دریافت میزان ولتاژ خود می توانند میزان استاندارد را از شرکت توزیع نیروی برق مطالبه کنند.

بیات اذعان‌کرد: بر اساس محاسبات انجام شده این طرح در طول یک سال هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد تومان را در بر دارد اما با علم به این موضوع، شرکت توزیع نیروی برق در راستای انجام مسؤولیت سازمانی خود این امر را عملیاتی می کند.

مدیرکل توزیع نیروی برق استان البرز با بیان اینکه تمام زیرساخت های این طرح فراهم و به صورت نمونه برای برخی مشترکین ارسال شده است، اظهار کرد: تلاش ما بر آن است تا این طرح ظرف ۴۵ روز آینده به صورت جامع در سطح استان عملیاتی شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار