اربعین ۲۰ میلیونی دشمن را عصبانی کرده است
کد خبر: 971978
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044r4
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۰۴:۰۰
خطیب جمعه تهران:
خطیب جمعه این هفته تهران با تأکید بر اینکه امریکا به دنبال پایمال کردن حقوق ملت‌هاست و اربعین پرچم ظلم‌ستیزی را بالا می‌برد، گفت: دیدیم که خدای متعال در برابر فشار حداکثری، به امریکایی‌ها ذلت حداکثری داد و آبروی آن‌ها را به طور حداکثری در دنیا برد.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش ایسنا، آیت‌الله امامی کاشانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه تهران، با اشاره به مشکلاتی که امروز جامعه با آنان روبه رو است، بیان کرد: امروز جامعه با مشکلات مختلف از جمله مشکل اقتصادی، بیکاری و اشتغال مواجه هست که در برابر این مشکلات همگی عهد داریم و آن حفظ دین و عمل به دین است. مشکل اینجاست که دشمن در همه امور برنامه ریزی می‌کند تا در عفت دختران و زنان ما و معنویت جوانان و مسائل سیاسی و نظامی ما اثر بگذارد. دشمن اتاق فکر دارد و ما نیز باید اتاق فکر داشته باشیم. او در اتاق فکر می‌گوید چگونه باید دختران اسلامی را بی بند و بار کرد که آن‌ها راه گناه را بروند. این کار دشمن است. وی در ادامه با تأکید بر اینکه امریکا و صهیونیست و آل‌سعود دشمن خدا هستند و می‌خواهند حق مخفی باشد و از بین رود، اظهار کرد: این واقعیت دنیای امروز است و تنها راه نجات، پیمودن راه شهدا و مقاومت در برابر استکبار است. امروز مردم یمن در برابر حاکمان بدبخت سعودی خود را نشان دادند. خداوند آبروی آل سعود و امریکا و صهیونیست را برد.

امامی کاشانی افزود: امریکا شعار اعمال فشار حداکثری علیه ایران را سر داد و هم پیمانان آن و سعودی‌ها در این راه آن را یاری کردند، اما دیدیم که خدای متعال در برابر فشار حداکثری به آنان ذلت حداکثری داد و آبروی آن‌ها را به طور حداکثری در دنیا برد. این قدرت خدا و ثمره استقامت است.

خطیب نماز جمعه تهران در ادامه با اشاره به فرا رسیدن اربعین حسینی ادامه تأکید کرد: اینکه می‌بینید دشمن متوجه عراق و اربعین شده و ایجاد مزاحمت می‌کند این است که برای آنان سنگین است که ۲۰ میلیون زائر در این راهپیمایی باشکوه شرکت کرده و یک اجماع جهانی مسلمانان شکل می‌گیرد. وی با تأکید بر اینکه دشمن نمی‌خواهد پرچم امام حسین (ع) بالا باشد، گفت: پرچم امام حسین (ع) ملت‌ها را بیدار کرده تا در برابر ظلم بایستند. این جمعیتی که به اربعین می‌روند شعار هیهات مناالذله سر داده و به زیر بار ذلت نرفته و نخواهند رفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار