بازداشت مشروب‌ساز قلابی به اتهام قتل
کد خبر: 971961
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044qn
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
زوج جوان پس از برگزاری بزمی شبانه در خانه‌شان با علائم مسمومیت ناشی از مصرف مشروب به بیمارستان منتقل شدند. ساعتی بعد زن جوان به علت شدت مسمومیت فوت شد و شوهرش با تلاش پزشکان نجات یافت. در تحقیقات پلیس روشن شد ساقی مشروب مردی بوده که مشوب دست‌ساز را در بطری خارجی پلمب می‌کرده و به فروش می‌رساندکه به اتهام قتل بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: به گزارش جوان، چندی قبل قاضی دشتبان بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌۱۵۸ کیانشهر از مرگ مشکوک زن جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند. تیم جنایی در یکی از بیمارستان‌های جنوب تهران با جسد زن ۳۰‌ساله‌ای به نام مهرشید روبه‌رو شدند که به طرز مرموزی به کام مرگ رفته‌بود. بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت زن ۳۰ ساله ساعتی قبل همراه شوهرش در حالی که هر دو حالشان به شدت بد بوده از خانه‌شان برای درمان به بیمارستان منتقل می‌شوند و تحت درمان قرار می‌گیرند. پس از این تیم پزشکی تلاش زیادی برای نجات زن و شوهر جوان انجام می‌دهند که در نهایت زن جوان به کام مرگ می‌رود، اما شوهرش نجات پیدا می‌کند. در حالی که معاینات اولیه پزشکی نشان می‌داد مهرشید بر اثر مسمومیت جان خود را از دست داده‌است، مأموران تحقیقات خود را ادامه دادند که دریافتند روز حادثه یکی از بستگان زن فوت شده پیکر‌های نیمه جان زن و شوهر جوان را به بیمارستان منتقل کرده‌است. این فرد به مأموران گفت: شوهر زن فوت شده تلفنی با من تماس گرفت و گفت او و همسرش به شدت مسموم شده‌اند و از من خواست به خانه آن‌ها بروم و او و همسرش را به بیمارستان منتقل کنم. من خیلی زود با اورژانس تماس گرفتم و آن‌ها را به بیمارستان منتقل کردم که متأسفانه همسرش فوت کرد.

مشروب خوردیم، حالمان بد شد
شوهر زن فوت شده پس از بهبودی نسبی در تحقیقات پلیسی گفت: من و همسرم در آپارتمان مسکونی در جنوب تهران زندگی می‌کردیم. گاهی اوقات برای تفریح و خوشگذرانی در خانه‌مان دو نفری مشروب می‌خوردیم. معمولاً همیشه از یکی از دوستانم به نام فرامرز که به ساقی محل مشهور است، مشروب می‌خرم. روز حادثه یک شیشه مشروب خارجی از فرامرز خریدم. فرامرز مدعی بود مشروب اصلی و خارجی است و من هم قبول کردم و پول زیادی به او دادم. پس از این همراه همسرم مقداری از مشروب را مصرف کردیم که ساعتی بعد ناگهان حال هر دوی ما بد شد. هر دقیقه‌ای که می‌گذشت حال ما بدتر می‌شد به طوریکه توان هیچ کاری را نداشتیم تا اینکه به سختی با یکی از بستگانم تماس گرفتم و درخواست کمک کردم. او با اورژانس ما را به مرکز درمانی منتقل کرد که آنجا پزشکان مرا نجات دادند، اما همسرم فوت کرد. وی در پایان گفت: هرگز فکر نمی‌کردم مشروب روزی همسرم را از من بگیرد، اما این خیال باطلی بود که داشتم.

در حالی که پزشکی قانونی علت مرگ مهرشید را مسمومیت با مشروبات دست‌ساز اعلام کرده‌بود، مأموران به دستور بازپرس جنایی فرامرز را دستگیر کردند. فرامرز در اداره پلیس به جرم خود اقرار کرد و گفت که شیشه مشروب را از فردی به نام بهادر خریده است. بدین ترتیب مأموران بهادر را هم دستگیر کردند که وی هم مدعی شد شیشه مشروب را از فرد دیگری خریده است.

مشروب دست ساز را به عنوان مشروب خارجی می‌فروختم
مأموران در نهایت پس از دستگیری چند متهم به فروشنده اصلی که مرد جوانی به نام ارسلان بود، رسیدند. بررسی‌های مأموران نشان داد ارسلان فروشنده مشروبات الکلی است که پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته‌است. مأموران در نهایت چند روز قبل موفق شدند ارسلان را در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر کنند. ارسلان پس از انتقال به دادسرای امور جنایی تهران در ادعایی گفت: مدتی بود مشروب می‌فروختم تا اینکه تصمیم گرفتم برای اینکه سود بیشتری بدست آورم مشروب دست‌ساز تولید کنم و به عنوان مشروب خارجی بفروشم. برای اولین بار در خانه‌ام مشروب دست ساز تولید کردم و پس از آن مشروبات دست ساز را در شیشه‌های مشروبات خارجی که تهیه کرده بودم، ریختم و سر آن را پلمب کردم و به ساقی‌های محل به عنوان مشروب خارجی فروختم.
متهم در ادامه به جرم قتل غیر عمد به دستور قاضی دشتبان برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس‌آگاهی قرار گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار