هویت ما با نام شهدا و ایثارگران گره خورده است
کد خبر: 971114
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044d8
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
شهردارکلانشهر کرج :
شهردار کرج با اشاره به اینکه راه شهدا باید ادامه پیدا کند، اظهار داشت: شهدا آبروی نظام هستند و بازی با نام شهدا با واکنشهای جدی از سوی مردم و مسئولین روبرو خواهد شد.

علی کمالی زاده با بیان اینکه نامگذاری معابر و خیابان‌ها به نام شهدا اقدام بسیار کوچکی برای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، گفت: ما با هر شیوه و راهی که می شناسیم باید به دنبال زنده نگه داشتن نام و یاد کسانی باشیم که از همه ی وجود خود برای استقلال، آزادی و امنیت کشور گذشتند.

این مسئول نام و یاد شهدا را در تمام زمان‌ها و مکان‌ها جاری دانست و خاطرنشان کرد: شهدا تا همیشه در حافظه تاریخی این سرزمین باقی خواهد ماند و هیچ کسی نمی تواند خللی در آن ایجاد کند.

شهردار با تاکید بر حفظ آرمان‌های شهدا اظهار کرد: تا زمانیکه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه زنده است هیچ یک از اهداف دشمنان محقق نخواهد شد و ایران در اوج اقتدار باقی می ماند.

کمالی زاده با اشاره به برنامه ریزی دشمنان برای کم رنگ کردن جایگاه شهید افزود: دشمنان در نظر دارند هر چه را که تداعی‌کننده دوران دفاع مقدس است را از ذهن و خاطر مردم پاک کنند چون به خوبی می‌دانند ملتی که با مفهوم ایثار و شهادت بیگانه باشد، نفوذپذیر بوده و در حقیقت هیچ ندارد.

وی با بیان اینکه هویت ما با نام شهدا و ایثارگران گره خورده و قطعاً تا روزی که این کشور مسیر خودش را ادامه می‌دهد نام و یاد شهدا باید حفظ شود، یادآود شد: شهدا اسطوره هایی هستند که صیانت از آرمان‌های آنها به‌ عنوان سرمایه ای بزرگ وظیفه همه ماست.

شهردار کرج با بیان اینکه از شهروندان تقاضا می کنم در صورت مشاهده نقصی در تابلوهایی که به نام شهدا در کوچه ها و خیابان ها مزین شده موضوع را به سامانه ۱۳۷ گزارش دهند، یادآور شد: شهروندان کوچه های بی نام را هم به این سامانه گزارش دهند تا بلافاصله موضوع به اطلاع معاونت خدمات شهری رسیده تا برای ترمیم و یا نصب مجدد تابلوها اقدام شود. ضمن آنکه معاونت فرهنگی نیز بر روی روند اجرایی این موضوع به صورت ویژه نظارت می کند که باید قدردانی کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار