صادرات استان خراسان باید به روز شود
کد خبر: 970926
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044a6
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۳
دومین نشست تخصصی توسعه چرخه صادرات کالاهای ایرانی برگزار شد
دردومین نشست تخصصی توسعه چرخه صادرات با محوریت کالای ایرانی که توسط شرکت نام آوران بام سبز در هتل همای شماره یک مشهد برگزارگردید مطرح شدنمایشگاهی که به عنوان تولید ایرانی_برند جهانی هفدهم تا نوزدهم مهرماه در مشهد قرار است برگزار شود ۶۰ تاجر از هفت کشور در قالب مقامات دولتی و تجاری دعوت میشود.

امیر فخریان رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت در دومین نشست تخصصی توسعه چرخه صادرات با محوریت کالای ایرانی که در هتل همای مشهد برگزار شد،با اشاره به مشکلات موجود بر سر راه صادرات و اعمال تحریمها خاطرنشان کرد: باید با ارایه راهکار خوب و مناسب توسط فعالان حوزه صادرات موانع و مشکلات در قوانین صادرات را حل کنیم و راه حلهای منطقی پیدا کنیم.فخریان با بیان اینکه میخواهیم ۱۵ رایزن بازرگانی در روسیه فعال کنیم عنوان کرد:بیشتر صادرات توسط خود تولید کنندگان صورت میگیرد و این مشکلات توسط خود تولیدکنندگان از سر راه برداشته خواهد شد.

وی یادآور شد:تولید کننده باید تفکر بازار گرا داشته باشد و تولیدش براساس نیاز بازار باشد نه اینکه اول محصولش را تولید کند بعد به فکر فروشش باشد.

ریاست اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت ادامه داد:در کشورهای پیشرفته سیستم صادرات بر مبنای سیستم محصول گرا منسوخ شده و تولید کننده براساس مطالعات بازار محصولی را تولید میکند.

وی با اشاره به اینکه در صنعت پوشاک مزیت قیمتی داریم و میتوانیم با دیگر کشورها رقابت کنیم عنوان کرد:باید بازار هدف را دقیق شناسایی کنیم و در حوزه برندسازی ورود پیدا کنیم.

جلالی مدیر عامل شرکت نام آوران بام سبز در حاشیه این نشست گفت :

میخواهیم در حوزه تولید و فروش، اعتبارسازی، ارتباط سازی و برندسازی در کشورهای منطقه کمکی به تولید کننده شود.

مدیرعامل شرکت نام آوران بام سبز خاطرنشان کرد: نمایشگاه این شرکت با حضور در بازارهای منطقه و مذاکرات تخصصی،نیازهای تولید کنندگان را پیدا میکند و خواسته تاجر را برآورده میکند.

وی با بیان اینکه غالب تولیدکنندگان سواد تجاری ندارند گفت:تولید کننده باید خود را با شرایط موجود تطبیق دهد تا موفق باشد و صادرات در شرایط کنونی هدف اول آن نمیتوان توسعه بازار باشد بلکه باید تثبیت بازار باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی