بزرگترین مدافع کشور، اعتماد عمومی مردم است
کد خبر: 970688
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044WG
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱
در هفته دفاع مقدس، معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال جنگ تحمیلی، از نخستین نمایشگاه پهپاد‌های غنیمتی متجاوز در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری، عبدالرضا گلپایگانی به همراه مدیران ارشد حوزه شهرسازی، ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس از نخستین نمایشگاه پهپاد‌های غنیمتی متجاوز در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دیدن کرد؛ وی در جریان این بازدیدگفت: حدود سال ۶۲، ما در قرارگاه مهندسی رزمی خاتم الانبیا برای فریب دشمنان به شیوه مهندسی معکوس با ساخت ماکت تجهیزات نظامی، دشمن را فریب می‌دادیم، اما اکنون توانمندی نظامی نیرو‌های ما تغییر زیادی کرده و تجهیزات ساخت مهندسان داخلی در بالاترین سطح قرار دارد.
گلپایگانی با بیان اینکه بالاترین مدافع کشور اعتماد عمومی مردم است، افزود: به همه سربازان کشور و اسلام که در برابر توانایی‌های نظام سرمایه داری جهانی قدرتمندانه ایستادند و با اعتماد به نفس کامل و با اتکاء به خداوند برای حفظ و پاسداری از انقلاب و کشور تلاش می‌کنند، هفته دفاع مقدس را تبریک می‌گویم.
وی افزود: به هموطنانم که فرزندانشان با همه توان، به مردم درباره استواری و پایداری و استحکام مرز‌های ایران اطمینان و جماعت خاطر می‌دهند نیز تبریک می‌گویم.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران گفت: طی چهل سال گذشته توانمندی نیرو‌های نظامی ما خیلی تغییر کرده و این وجه مثبت جنگ است که کمک کرد ما از همه استعداد‌های ذاتی جوانان و دانشمندان استفاده کنیم.
وی افزود: جنگ از این جهت برای ما نعمت بود که به ایرانیان خود باوری و در بین مسلمانان جهان قدرت نمایی در برابر سلطه نظام جهانی استکبار را آموزش داد.
گلپایگانی با گرامیداشت خاطره شهدا گفت: امیدوارم راه مقدسی که اعتلای اسلام و کشور است را با قدرت و پشتکار پیش ببریم.
وی گفت: اساس استقلال مملکت مبتنی بر اعتماد مردم و رابطه درست مردم با نظام و حاکمیت است که این موضوع از اهداف اصلی جمهوری سلامی می‌باشد.
وی تأکید کرد: شهرداری و همه نهاد‌هایی که خدمت گزار مردم هستند، می‌بایست تلاش کنند وظیفه شان را درست انجام بدهند تا اعتماد و باور عمومی تقویت بشود، چراکه بالاترین مدافع کشور حتماً همین اعتماد عمومی است که از هر سلاحی قدرتمند‌تر است.
وی افزود: در طول تاریخ شاهد بوده ایم کسانی که ایمان و باور و یکپارچگی و هم بستگی دارند، می‌توانند در برابر همه قدرت‌ها محکم بایستند. همان طور که در طول هشت سال دفاع مقدس همه سپاه کفر در برابر همه سپاه اسلام ایستاده بود. این واقعیتی است که ملت ایران کاملاً درک کرد و شعار نیست
معاون شهردار تهران درباره نمایشگاه «شکار کرکس‌ها» گفت:این نمایشگاه واقعاً باعث افتخار است. ما در حدود سال ۶۲، در قرارگاه مهندسی رزمی خاتم الانبیا برای فریب دشمن از مهندسی معکوس استفاده کردیم به این شکل که ماکت تجهیزات نظامی را می‌ساختیم؛ و روی تریلی حرکت می‌دادیم تا به دشمن بفهمانیم می‌خواهیم مثلاً در جبهه‌های غرب عملیات انجام دهیم در حالی که هدف اصلی ما تک از جبهه جنوبی بود.
ولی اکنون در بالاترین سطحی که در دنیا تجهیزات نظامی ساخته می‌شود، مهندسان و متخصصان ما نیز در حال تجهیز نیرو‌های مسلح برای دفاع از کشور هستند و این تلاش و همت باعث غرور و افتخار است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار