ضرورت استفاده از الگوهای موفق دانشگاهی در توسعه بخش اقتصاد
کد خبر: 970478
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044Ss
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام تاکید کرد
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام در دیدار با رییس دانشگاه خوارزمی و هیات همراه ضمن تاکید بر استفاده از الگوهای مفید و موفق دانشگاهی در توسعه بخش اقتصادی کشور گفت: باید برای رفع چالشهای ملی افزایش توان اقتصادی و رونق تولید و اشتغالزایی در کشور از الگوها و برنامه های پژوهش محور و موفق دانشگاهی بهره برد که مجموعه پیام ، حمایت خود را در این زمینه رسما اعلام می‌کند .

 نادر ثناگو مطلق اعتماد سازی بین دو بخش دانشگاهی و اقتصادی و تشویق شرکت‌های صنعتی و غیر صنعتی برای استفاده الگوهای پژوهش محور دانشگاهی را از وظایف مدیران حوزه اقتصادی کشور دانست و ادامه داد: ارتباط موثر بین دانشگاه و بخش اقتصاد ضمن هدفمند سازی تحقیقات دانشگاهی منجر به شناسایی نقاط ضعف و قوت و آسیب شناسی پروژها و در نهایت منجر به ارائه راهکارهای مناسب برای رونق تولید خواهد شد.

همچنین دکتر حبیبی ریاست دانشگاه خوارزمی در این جلسه خواستار راه اندازه دفتری مشترک برای همکاری بین بخش اقتصاد و دانشگاه شد که مدیرعامل منطقه ویژه  اقتصادی پیام با موضوع موافقت کرد.

رییس دانشگاه خوارزمی خاطرنشان کرد : موضوع کارورزی و حضور عملی دانشجویان در مناطق اقتصادی کشور یکی دیگر از  راه های ارتباطی و تعاملی بین بخش اقتصاد و دانشگاه است که باید جدی گرفته شود.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پیام در پایان با معرفی بخش های مختلف و توانمندی های منطقه از آمادگی و استقبال پیام برای همکاری در تمام زمینه ها  لازم را خبر داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار