سیاست کاهش تعهدات برجامی ایران اثربخش است
کد خبر: 968608
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043yi
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
محمدابراهیم رضایی:
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: سیاست کاهش تعهدات برجامی ایران بسیار اثربخش بوده است و با ادامه این روند، قطعا طرف مقابل به انجام تعهداتش در برجام مجاب می‌شود.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: محمدابراهیم رضایی با اشاره به اجرای گام سوم کاهش تعهدات برجامی برای تکمیل رویکرد مقاومت، اظهار داشت: آمریکایی‌ها به کل سیاست دشمنی با جمهوری اسلامی را در پیش گرفته‌اند و اروپا هم پروژه فشار حداکثری بر ایران را دنبال می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه گام سوم کاهش تعهدات برجام را باید محکم‌تر از قبل برداریم، گفت: سیاست کاهش تعهدات برجامی ایران بسیار اثربخش بوده است و با ادامه این روند، قطعاً طرف مقابل به انجام تعهداتش در برجام مجاب می‌شود.

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی مجلس تصریح کرد: امروز همه جهانیان به حقانیت جمهوری اسلامی ایران پی برده‌اند و تخریب، تبلیغات منفی و عمیات روانی دشمنان علیه ایران در حال خنثی شدن است.

آمریکا در مقابل منطق قوی ایران مستاصل شده است

رضایی با بیان اینکه آمریکا در مقابل منطق قوی ایران مبنی بر پیگیری حقوق ملت‌مان در برجام مستاصل شده است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در شرایطی که طرف مقابل هیچ اقدامی برای حفظ برجام انجام نمی‌دهد، با عزت و قاطعیت گام سوم کاهش تعهدات در برجام را در راستای منافع ملی برمی‌دارد.

وی با اشاره به اینکه کاهش تعهدات و مقاومت ایران تاکنون مؤثر واقع شده است، متذکر شد: مقامات اروپایی به ویژه رئیس جمهور فرانسه و وزیر خارجه آلمان تا چندی پیش به گونه‌ای موضع‌گیری می‌کردند که ایران راهی جز پذیرش عزم و اراده آنان ندارد، اما امروز که جمهوری اسلامی تصمیم حکیمانه کاهش تعهدات برجامی را اتخاذ کرده است، آن‌ها وادار به مذاکره بیشتر با ایران شده و قطعاً قدم‌های جدی‌تری برای حفظ برجام برمی‌دارند.

رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: در صورتی که قاطعیت و مقاومت جمهوری اسلامی در برابر طرف مقابل در برجام به همین روال ادمه یابد، نه تنها اروپا اقدامات عملی را انجام خواهد داد، بلکه آمریکا هم به برجام بازمی‌گردد و دست از زورگویی‌هایش برمی‌دارد.

منبع: مهـــر
برچسب ها: برجام ، ایران ، مجلس ، آمریکا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار