کلاهبرداری با «سهمیه بندی بنزین»
کد خبر: 968537
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043xZ
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۴
اخیراً پیامک‌هایی به تلفن همراه برخی از مردم با موضوع «ثبت‌نام سهمیه‌بندی بنزین» آمده که این پیامک‌ها حاوی لینکی جهت دریافت اطلاعات کارت بانکی و پرداخت وجهی جهت ثبت‌نام است.
سرویس اقتصادی جوان آنلاین: به گزارش «تسنیم»، در حالی که تصمیمی مبنی بر اعمال سهمیه بندی بنزین در مجموعه دولت و مجلس شورای اسلامی اتخاذ نشده، به نظر می‌رسد برخی سوءاستفاده‌گران از فضای تغییرات اعمال شده در نظام توزیع بنزین که شامل الزام در استفاده از کارت سوخت شخصی و محدود‌شدن حجم سوختگیری با استفاده از کارت جایگاه است، سوءاستفاده کرده و در پی کلاهبرداری با موضوع سهمیه‌بندی بنزین هستند. فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اظهار داشت: تا امروز هیچ تصمیمی در خصوص سهمیه‌بندی بنزین گرفته نشده‌است. هزینه مصوب برای صدور کارت هوشمند سوخت مبلغ ۱۰ هزارتومان است که حضوری، در دفاتر پلیس +۱۰ یا هنگام تحویل کارت هوشمند سوخت توسط مأمورین پست اخذ می‌شود.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خاطرنشان کرد: هموطنان عزیز مراقب سوءاستفاده و کلاهبرداری سایت‌های غیرقانونی و غیرمجاز باشند که اطلاعات شخصی و کارت‌های بانکی مردم را درخواست می‌کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار