79 روستای اردبیل امسال از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند
کد خبر: 968155
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043rP
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل:
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: امسال 79 روستای اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند و بر همین اساس 3000 خانوار روستایی در اردبیل به جمع مشترکین گاز طبیعی می‌پیوندند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سردار اسماعیلی در مراسم گازرسانی به روستاهای بیله‌سوار اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت 79  روستای اردبیل از گاز طبیعی بهره‌مند می‌شوند که بر همین اساس سه هزار خانوار روستایی در اردبیل به جمع مشترکین گاز طبیعی می‌پیوندند.

وی با اشاره به این که یک هزار و 248 روستای اردبیل از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند گفت: این میزان 93 درصد خانوار روستایی را شامل می‌شود که درصدد هستیم پرونده گازرسانی به روستاهای اردبیل را بسته و شاهد اتمام گازرسانی در استان اردبیل باشیم که در آینده‌ای نزدیک عملی خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل تصریح کرد: شبکه‌گذاری 15 هزار متری برای 100 خانوار روستایی نیز انجام یافته است که خوشبختانه در قالب اجرای این پروژه‌ها توانسته‌ایم در امر گازرسانی در استان موفق عمل کرده و به اهداف خود در راستای توسعه روزافزون شبکه توزیع گاز موفق عمل کنیم.

اسماعیلی تصریح کرد: انتظار ما از مصرف‌کنندگان گاز طبیعی مدیریت مصرف و استفاده صحیح از گاز طبیعی است تا بتوانیم با این حرکت ارزشمند در فصول سرد سال شرایط را به وضعیت مطلوب رسانده و در امر مصرف بهینه و جلوگیری از قطعی گاز اقدام کنیم که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

وی بیان کرد: بهره‌مندی خانوار روستایی از نعمت گاز مهم‌ترین رسالت این مجموعه است و درصدد هستیم با تدوین برنامه‌های مناسب و تزریق اعتبارات به موقع و مناسب در اسرع وقت پروژه‌های گازرسانی را به اتمام رسانده و با خدمات‌رسانی به مردم به وظیفه خود جامه عمل بپوشانیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار