مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه: اجازه نمی‌دهیم موسوی برود
کد خبر: 966130
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Kk
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۸
سرعتی‌زن‌های تیم ملی والیبال به لهستان می رود؟
تیم‌های لیگ برتر والیبال در حالی خودشان را برای فصل جدید آماده می‌کنند که از باشگاه شهرداری ارومیه اخباری مبنی بر انتقال سید محمد موسوی به لیگ لهستان شنیده می‌شود موضوعی که شایعات زیادی را در یکیدو روز گذشته به همراه داشته و اخبار ضد و نقیضی شنیده می‌شود.
سرویس ورزشی جوان آنلاین – وحید صابری: پیمان رضایی مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه درباره آخرین وضعیت و احتمال جدایی سید محمد موسوی از تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: محمد موسوی قرارداد رسمی با باشگاه ما دارد، معمولا بازیکنان بزرگ تا آخرین روز‌های نقل و انتقال خواهان زیاد دارند، اما موسوی با تیم ما قرارداد امضا کرده و قطعا به آن متعد خواهد ماند. چند روز پیش ظاهرا پیشنهادی از یک تیم لهستانی داشت که موسوی درخواست رضایت باشگاه برای جدا شدن را کرد، اما همان گونه که با خودش مطرح کردیم فعلا باشگاه تصمیمی درباره جدایی او ندارد.
وی در پاسخ به این سوال که آیا شهرداری ارومیه با جدایی موسوی موافقت می‌کند یا نه اظهار داشت: فعلا در این باره صحبت نمی‌کنم چرا که باید با کادر فنی هم صحبت کنم. چون در خواست آن‌ها شفاهی بوده باید منتظر درخواست کتبی به باشگاه باشیم بعد جلسه بگذاریم و درنهایت تصمیم گیری آخر را با توجه به اهداف باشگاه درنظر بگیریم پس فعلا نمی‌توانم اظهار نظری در این مورد داشته باشم. اما آنچه مشخص است اینکه در حال حاضر که تصمیم باشگاه به جدایی آقای موسوی نیست.
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه: اجازه نمی‌دهیم موسوی برود
مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در مورد انتقال علی شفیعی به این تیم نیز گفت: با شفیعی مذاکراتی را انجام داده و به توافقات اولیه هم رسیده‌ایم، با این حال باید بحث رضایت باشگاه فرانسوی برای جدایی او از این تیم نیز برطرف شود تا نتیجه نهایی را اعلام کنیم.
رضایی همچنین در مورد رای کمیته انضباطی مبنی بر ۶ جلسه محرومیت جواد کریمی نیز گفت: ما به رای کمیته انضباطی احترام گذاشته و هر تصمیمی که گرفته شده را قبول می‌کنیم. اگر کسی مدارکی را کتبا در اختیار دارد، می‌تواند ارائه کند.
وی درباره پیگیری تراویسا برای طلبش از این باشگاه به فدراسیون جهانی گفت: پیگیر این موضوع هستیم. بحث جدیدی نیست و این مربوط به سال ۹۵ است. در واقع خود تراویسا بدقولی کرده است و به دلیل تعطیلات ارومیه را ترک کرد. بخشی از مشکل به وجود آمده به دلیل خلف وعده او بوده است که کار‌ها انجام نشده است و هیچ خطری وجود ندارد و باشگاه را تهدید نمی‌کند و ارومیه قطعا در لیگ برتر حضور خواهد داشت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار