افزایش ماندگاری مسافران در استان اردبیل
کد خبر: 966080
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Jw
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۴
مدیرکل میراث فرهنگی استان اردبیل:
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توجه به افزایش سطح کیفی و کمی خدمات ارائه شده به گردشگران و مسافران در مناطق گردشگری و تفریحی استان اردبیل ماندگاری مسافران در این استان افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، نادر فلاحی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال‌های اخیر میزان رضایت‌مندی هم‌استانی‌ها و به‌ویژه مسافران و گردشگران در مناطق گردشگری، تفریحی و جاذبه‌های طبیعی از خدمات ارائه شده بسیار بالایی بوده است و این مهم‌ترین و اساسی‌ترین عامل در افزایش ماندگاری مسافران در این استان است.

وی با بیان اینکه ماندگاری مسافران در استان اردبیل افزایش یافت افزود: با توجه به افزایش سطح کیفی و کمی خدمات ارائه شده به گردشگران و مسافران در مناطق گردشگری و تفریحی استان اردبیل ماندگاری مسافران در این استان افزایش یافت.

فلاحی با اشاره به میزان ماندگاری مسافران در استان اردبیل در سال 96، تصریح کرد: در سال 96 میزان ماندگاری مسافران در مناطق گردشگری و تفریحی استان اردبیل به حدود 1.5 روز می‌رسید اما امسال با توجه به افزایش سطح رضایتمندی مسافران از خدمات ارائه شده و در نهایت تنوع خدمات و برنامه‌های فرهنگی و هنری به حدود 3 روز افزایش یافته است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل بیان کرد: اجرای برنامه‌ها و جشنواره‌های متعدد و مختلف، افزایش و ایجاد تنوع خدمات ارائه شده در مراکز تفریحی و گردشگری، تبلیغات محیطی و رسانه‌ها و همچنین  معرفی جاذبه‌های گردشگری، طبیعی و تاریخی در رسانه‌ها و فضای مجازی از جمله عوامل مهم در بحث افزایش چشمگیر مسافران و جلب توجه تورهای گردشگری خارجی به‌ویژه تورهای عربی به استان اردبیل است.

وی با بیان اینکه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل همواره برای نهادینه‌سازی فرهنگ میزبانی از مسافران در استان اردبیل تلاش می‌کند اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل همواره برای نهادینه‌سازی فرهنگ میزبانی از مسافران در استان اردبیل تلاش می‌کند که ارائه کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی به مردم با مشارکت دستگاه‌های اجرایی از مهم‌ترین فعالیت‌ها در این راستا است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار