انتشار 7700 مقاله پژوهشگران سمنانی در مجلات معتبر
کد خبر: 966014
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043Is
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
مدیر پژوهش دانشگاه سمنان خبر داد
مدیر پژوهش دانشگاه سمنان از انتشار هفت هزار و ۷۰۰ عنوان مقاله پژوهشگران این دانشگاه در مجلات معتبر خبر داد.

محمدحسین احسانی با اشاره به چاپ مقالات پژوهشگران دانشگاه سمنان در مجلات معتبر بین‌المللی اظهار کرد: چاپ مقالات آی.اس.آی همواره از سوی پژوهشگران دانشگاه سمنان پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: هفت هزار و ۷۰۰ عنوان مقاله در سال‌های اخیر از سوی پژوهشگران دانشگاه سمنان در مجلات معتبر منتشر شده است که گرچه در سال ۱۳۹۷ تعداد آن کاهش یافت؛ اما تلاش کردیم به لحاظ کیفی ارتقا داشته باشد.

مدیر پژوهش دانشگاه سمنان، کیفی‌سازی مقالات منتشره با حفظ کمیت آن را یکی از اولویت‌های مهم بخش پژوهش و فناوری در دانشگاه سمنان عنوان کرد و افزود: مقالات ارائه‌شده در کنفرانس‌های داخلی و خارجی نیز در دانشگاه سمنان در سال گذشته، ۲۹۷ عنوان بوده است.

احسانی با اشاره به سیاست بازنگری امتیازات پژوهانه استادان دانشگاه سمنان اظهار کرد: امتیازات پژوهانه به سمت مقالات آی.اس.آی سوق داده شده است تا جایگاه کمی و کیفی پژوهش در دانشگاه سمنان حفظ شود.

وی با بیان اینکه ۱۸ عنوان مجله معتبر نیز در دانشگاه سمنان منتشر می‌شود، گفت: از این تعداد، پنج مجله به زبان انگلیسی است و سه مجله نیز در اسکوپوس نمایه شده است.

مدیر پژوهش دانشگاه سمنان کتب منتشره در دانشگاه سمنان را تاکنون ۴۸۰ عنوان اعلام کرد و گفت: تقویت بخش پژوهش و فناوری همواره یکی از سیاست‌های مهم دانشگاه سمنان محسوب می‌شود

برچسب ها: مقاله ، پژوهشگران ، سمنانی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی