حمایت انگلیسی‌ها از اجرای برگزیت «به هر طریقی»
کد خبر: 965743
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043EV
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰
نتایج یک نظرسنجی نشان داد که اکثر انگلیسی‌ها معتقدند بوریس جانسون باید به هر طریقی خروج انگلیس از اتحادیه اروپا را اجرایی کند حتی اگر این کار تعلیق پارلمان باشد.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: علاوه بر خوشحالی راست‌های افراطی خود بریتانیا دولت ترامپ هم باید از این نتیجه خوشحال باشد به خصوص که جان بولتون، مشاور امنیت ملی امریکا به مقامات انگلیسی تأکید کرده رئیس‌جمهوری امریکا خواهان مشاهده خروج موفق انگلیس از اتحادیه اروپاست و از توافق تجاری با انگلیس حمایت می‌کند.

نظرسنجی سوی مؤسسه comres نشان می‌دهد که ۵۴ درصد از مردم بریتانیا موافق این هستند که بوریس جانسون نخست‌وزیر این کشور لازم است برای عملی کردن برگزیت از هر ابزاری در صورت لزوم از جمله معلق ساختن پارلمان برای پیشگیری از اقدامات بازدارنده نمایندگان پارلمان استفاده کند. این نظرسنجی در عین حال از وجود ناخرسندی گسترده در میان این مردم از وضعیت سیاسی در انگلیس خبر داد. ۸۸ درصد از پاسخگویان گفتند که معتقدند نمایندگان پارلمان انگلیس ارتباط‌شان را با مردم از دست داده‌اند. ۸۹ درصد نیز گفتند این نمایندگان خواسته‌های رای‌دهندگان را در ارتباط با برگزیت نادیده می‌گیرند و دستور کار‌های خودشان را به پیش می‌برند. در این نظرسنجی ۶۲ درصد از پاسخگویان با این پرسش که آیا پارلمان بیشتر از بوریس جانسون با مردم همراستا است، مخالفت کردند. این نظرسنجی که با ابتکار عمل نشریه تلگراف انگلیس عملی شد، یک تقویت جایگاه برای بوریس جانسون محسوب می‌شود؛ کسی که وعده داده در صورت لزوم اتحادیه اروپا را بدون انعقاد توافق ترک خواهد کرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار