آمادگی نیرو‌های بسیجی برای حل مشکلات بیکاری
کد خبر: 965228
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00436C
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
سردار غلامی گفت: آمادگی نیرو‌های بسیجی می‌تواند در بهبود سایر زمینه‌ها از جمله حل مشکلات بیکاری چالش‌های اجتماعی و توانمندسازی بسیجیان و زمینه‌های دیگر مؤثر واقع شود.
به گزارش جوان آنلاین به نقل از خبرگزاری بسیج؛ سردار غلامی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین، در آیین اختتامیه رزمایش سراسری گردان‌های بیت المقدس که صبح امروز در دانشگاه عالی شهید مطهری بسیج برگزار شد؛ با اشاره جایگاه و اهمیت آموزش‌های نظامی و دفاعی برای گردان‌های بسیجی گفت: آمادگی دفاعی در کشور موضوع بسیار با اهمیتی است. برهمین اساس کتابی از فرمانده نیروی دلتای آمریکا در عملیات شکست خورده طبس منتشر شد که در ان ذکر شده است ما تنها چند دقیقه فیلم از پاسدار نظامی ایران جلوی درب لانه جاسوسی داشتیم و کارشناسان نظامی ما بار‌ها این فیلم را مرور کردند تا سطح آمادگی نیرو‌های دفاعی ایران مشخص شود.

سردار غلامی تصریح کرد: وقتی آمریکایی‌ها برای سنجش آمادگی دفاعی یک سرباز بر درب لانه جاسوسی ساعت‌ها وقت صرف می‌کنند مشخص می‌شود که آموزش‌های نظامی و دفاعی به چه میزان برای نیرو‌های ما اهمیت دارد.

وی با اشاره به لزوم آمادگی کامل فرماندهان بسیجی عنوان کرد: در هر واحد نظامی فرمانده یعنی شاخصی از آمادگی و انگیزه و صلابت یک گردان. در واقع یگان در قالب توانمندی‌های فرمانده ارتقا می‌یابداز این رو تبیین آمادگی دفاعی فرماندهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که در این اردوگاه شاهد حضور جمعی از فرماندهان بسیجی بودیم، زیرا افزایش امادگی فرمانده به معنای افزایش آمادگی‌های یک گردان خواهد بود.
معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ما از خیل با انگیزه جوانان بسیجی برخوردار هستیم و این رزمایش مایه افتخار و مباهات است که این جوانان بدون توقع دژ دفاع از نظام را شکل می‌دهند. دشمن با دیدن آمادگی دفاعی نیرو‌های بسیجی حساب دستش می‌آید و از اندیشه خطا و نگاه بد به نظام ناامید می‌شود.

سردار غلامی با بیان این مطلب که آمادگی نیرو‌ها و گردان‌های بسیجی می‌تواند در سایر برنامه‌ها و مأموریت‌های بسیج در سطوح مختلف اجتماعی و فرهنگی مؤثر واقع شود؛ گفت:آمادگی نیرو‌های بسیجی می‌تواند در بهبود سایر زمینه‌ها از جمله حل مشکلات بیکاری چالش‌های اجتماعی و توانمندسازی بسیجیان و زمینه‌های دیگر مؤثر واقع شود. بر همین اساس هر گردان باید در دل خود گروه‌های جهادی تشکیل دهد و به مشکلات زیرمجموعه خود برسد ما در کشور ظرفیت‌ها بسیاری در اختیار داریم که می‌توان با کمک این نیرو‌های آماده‌ی خدمت حل مشکلات بیکاری تسریع بخشید.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار