داورزنی: حرف از مهندسی انتخابات والیبال عجیب است
کد خبر: 964002
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042mQ
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۹
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش گفت: حرف از مهندسی انتخابات والیبال عجیب است.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: محمدرضا داورزنی در مورد تعویق انتخابات فدراسیون والیبال اظهار کرد: قرار بود از امروز ثبت نام‌ها را شروع کنیم، اما وقتی تیم جوانان قهرمان شد الان نوجوانان هم در اردو هستند، تیم ملی بزرگسالان هم خود را برای انتخابی المپیک آماده می‌کند که تعدادی درخواست داشتند که اگر انتخابات برگزار شود حس بی ثباتی در فدراسیون ایجاد می‌شود. در این روند خوبی که والیبال طی کرده هیچ کاری متوقف نشد و اردو‌ها برگزار شده است به همین دلیل گفتیم اشکال ندارد یک ماه عقب بیندازیم تا قهرمانی نوجوانان و انتخابی المپیک تمام شود و بعد تکلیف را روشن کنیم.

او افزود: آقای داوری کارش را انجام می‌دهد. البته اگر بعد از این یک ماه تصمیم بگیرد در انتخابات شرکت کند سرپرست جدیدی می‌گذاریم وگرنه آقای داوری کار خود را انجام می‌دهد. تعجب می‌کنم برخی دوستان از مهندسی انتخابات گفته بودند. چنین چیزی نیست. ما در والیبال یک تیم نداریم باید تیم مردان و زنان خود را برای جام ملت‌ها آماده کنند یعنی هیچ فعالیتی روی زمین نمانده است.

او در ادامه بیان کرد: گاهی سرپرستی در بلند مدت می‌گذارید و گاهی سرپرستی دارید که کار انتخابات را انجام دهد، الان رزمی مسابقات آنچنانی ندارد که نگران باشیم، ولی در والیبال سرپرست وضع موجود را اداره می‌کند تا برنامه‌ها و مسابقات تمام شود. هفته آینده انتخابات کونگ فو را انجام می‌دهیم. بعد از مسابقات نوجوانان جهان ثبت نام والیبال را آغاز می‌کنیم. اینکه گفتیم سرپرستی آفت است این بود که در مقطعی سرپرست می‌گذاشتیم و این باعث می‌شد در برنامه‌ها اختلال ایجاد شود.

او افزود: برخی می‌گفتند اجازه بدهید یک فرد بی طرف بیاید و انتخابات را برگزار کند به همین دلیل یک سرپرست را گذاشتیم تا فرایند انتخابات را برگزار کند. هر فدراسیونی شرایط خود را دارد ما هم مشتاق هستیم انتخابات تنیس هم زودتر انجام شود. دوو میدانی هم پانزده شهریور مدت زمان ریاست تمام می‌شود.

او در مورد اینکه مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس قصد داشته در انتخابات تنیس شرکت کند گفت: دوستان زحمات زیادی را کشیدند. یک سال است که دوره ریاست تمام شده و بر اساس قاعده سرپرست نمی‌تواند شرکت کند. در این قاعده اختلاف نظر‌هایی وجود دارد که داریم حل می‌کنیم.

او در مورد شرکتش در انتخابات والیبال گفت: هنوز به جمع بندی نرسیده ام.


داورزنی مورد اساسنامه جدید فدراسیون که ریاست آن شغل نیست گفت: چیزی که در جلسه فدراسیون‌ها مطرح شد اگر اساس نامه فدراسیون‌ها اصلاح شود ریاست هیات‌های استانی می‌توانند بازنشسته هم باشند، اما فدراسیون‌ها به عنوان نهاد عمومی غیر دولتی نه. این امکان وجود دارد که در فدراسیون از ظرفیت‌های مختلف استفاده کنیم به همین دلیل اساسنامه تصویب شد تا امکان استفاده از نیرو‌های بازنشسته در هیات‌های استانی فراهم شود.

او افزود: اعضای هیات رئیسه منهای دبیر و خزانه دار که حقوق بگیر هستند نباید دو شغله باشند، اما سایر اعضا مثل رئیس و نایب رئیس حقوق بگیر نیستند و مشکلی ندارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار