روایتی از احتجاج رهبر انقلاب با یکی از اعضای مجمع تشخیص در خصوص رابطه با آمریکا
کد خبر: 958747
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0041Pf
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲
صفارهرندی مطرح کرد
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه برخی به‌دنبال بدعت‌گذاری در خط انقلاب هستند، گفت: متأسفانه عده‌ای به‌دنبال آنند که محاکمه‌گران منافقان را قاتل و عاملان شهادت و ترور ۱۷هزار نفر را مظلوم نشان بدهند.
سرویس سیاسی جوان‌آنلاین: محمدحسین صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در مراسم گرامیداشت شهدای مؤتلفه اسلامی که در مؤسسه فرهنگی شهدای مؤتلفه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: هیئت‌های مؤتلفه اسلامی که در سال ۴۱ حول محور امام شکل گرفت، حواریونی بودند که دعوت امام را اجابت کردند.

وی افزود: با بررسی حالات نفسانی اعضای تیم ترور حسنعلی منصور که توسط رژیم تیربار شدند و به شهادت رسیدند و دیگر شهدای مؤتلفه اسلامی مشاهده می‌شود که آنان روح بلند و والایی داشتند که در لحظات پیش از اعدام بهجت و سرور داشتند. بنده یک بار همراه با پدرم به‌دیدار آنان در زندان رفتم و حالات نفسانی آنان را دیدم که در آنان سستی نبود.

صفارهرندی بیان داشت: اخیراً یکی از اصلاح‌طلبان گفته است که نسخه متکامل جریان انقلاب در سه عنصر خط امام، جریان اصلاح‌طلبی و جنبش سبز نهفته است که مصداق آن و نسخه تکامل‌یافته آن، فتنه‌گر بزرگ است، این خیلی وقیحانه است. اینان خضوع و خشوع در برابر شیطان بزرگ را تئوریزه می‌کنند.

وی اضافه کرد: نسخه تکامل‌یافته از نظر اینان اصلاً شباهتی با نسخه اولیه انقلاب که خط امام است، ندارد.

صفارهرندی گفت: آن‌هایی که تا دیروز دعوت به چپ‌گرایی می‌کردند، امروز دعوت به منحط‌ترین جریان غرب‌گرایی می‌کنند. اینان هر روز دنبال شیطانکی هستند و برای اینکه همچنان از کلمه انقلاب و قیام بزرگ مردم ارتزاق کنند، خود را منتسب می‌کنند که البته تحریف می‌کنند. اینان منظورشان از خط امام، طایفه است. خط امام یعنی صحیفه امام. خط امام، خط سازش‌ناپذیری همیشگی در برابر استکبار و آمریکاست.

وی بیان داشت: اسم امام را یدک می‌کشند، اما بویی از خط امام نمی‌برند، جفا هم این است که گاهی این موضوع در اقربای امام دیده می‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه جنبش سبز جز دریوزگی به آستان خبیث‌ترین جنایتکار عالم یعنی آمریکا خدمتی نداشته است، گفت: امام توصیه کردند که زیر بار شیطان بزرگ نباید رفت. در جلسه‌ای که سال‌ها قبل و در زمان حیات هاشمی اعضای مجمع خدمت رهبری رسیدند، حضرت آقا با فردی که عَلَم عادی‌سازی ارتباط با آمریکا را داشت، احتجاجی کردند. آن فرد گفت که "بنده در زمان امام نامه‌ای خدمت امام نوشتم که امام با جزئیات آن موافقت کردند"، که رهبری فرمودند: "امام در همان نامه با این مورد مخالفت کردند". سپس آن فرد سکوت کرد.

وی در پایان گفت: برخی به‌دنبال بدعت‌گذاری در خط انقلاب هستند. یکی از آن بدعت‌ها، تطهیر منافقین بود. عده‌ای به‌دنبال این بودند که محاکمه‌گران منافقان را قاتل و عاملان شهادت و ترور ۱۷ هزار نفر را مظلوم نشان بدهند.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار