قتل مغازه‌دار بر سر یک پاکت سیگار
کد خبر: 956739
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040tH
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵
دو برادر که متهم هستند مغازه‌دار سالخورده را بر سر قیمت یک پاکت سیگار به قتل رسانده‌اند، بازداشت شدند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، رها شدن قیمت‌ها ناشی از عدم نظارت بر کنترل بازار سبب مشاجره مدام فروشندگان کالا با خریداران شده است. در یکی از این پرونده‌ها فروشنده‌ای سالخورده در جریان مشاجره با دو‌برادر جوان جانش را از دست داد. ساعت‌۲۰ شامگاه شنبه‌۴ خرداد‌ماه مأموران کلانتری قائم از حادثه نزاع در یکی از مغازه‌های محل با خبر شده و در محل حاضر شدند.
در اولین بررسی‌ها مشخص شد که مردی ۶۸‌ساله در جریان درگیری با دو برادر به علت برخورد سرش با جدول کنار خیابان فوت شده و امدادگران اورژانس هم مرگ وی را تأیید کرده‌اند.
بعد از تأیید خبر فوت، پرونده با موضوع قتل عمد تشکیل شد و همزمان با حضور قاضی کامران رضوانی، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران و کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی تحقیقات برای بازداشت عاملان حادثه به جریان افتاد.
در اولین گام محل زندگی دو برادر ۳۴ و ۳۶‌ساله شناسایی شد و ساعتی بعد از حادثه بازداشت شدند. برادر کوچک‌تر در شرح ماجرا گفت: ساعتی قبل من برای خرید سیگار وارد یک مغازه سوپرمارکت در شمال میدان قائم شدم. فروشنده مردی سالخورده همراه پسرش بود و از آن‌ها یک پاکت سیگار خریدم. سر قیمت پاکت سیگار با هم مشاجره کردیم. قیمت هر پاکت سیگاری که قبلاً می‌خریدم ۳ هزار تومان بود که آن‌ها می‌خواستند از من ۵ هزار تومان بگیرند.
به هر حال با میانجیگری رهگذران من پول را به آن‌ها دادم و سیگار را خریدم و به خانه‌مان رفتم. وقتی وارد خانه شدم برادربزرگترم متوجه ناراحتی من شد و علت را سؤال کرد که ماجرای درگیری را برایش شرح دادم. او هم به هواخواهی از من خواست که به مغازه برگردیم تا در این باره با فروشنده حرف بزند که قبول کردم. قبل از حرکت پاشنه کش فلزی بلندی که داشتیم، برداشتم. وقتی وارد مغازه شدیم پیرمرد و پسرش مشغول کار بودند که با پسر او درگیر شدیم. پسر جوان یک میله آهنی برداشت و درگیری ما به بیرون مغازه کشیده شد. وقتی دعوای ما بالا گرفت پیرمرد برای میانجیگری وارد درگیری شد که روی زمین افتاد و ما محل را ترک کردیم و به خانه رفتیم. لحظاتی بعد آرایشگر محل تماس گرفت و گفت که پیرمرد فوت شده است.
دو متهم گفتند قصد ارتکاب قتل نداشتند و حادثه به صورت غیرعمد رقم خورده است. سرهنگ علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: تحقیقات از دو متهم در اداره دهم پلیس آگاهی تهران جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار