نباید مسؤولیت همه مشکلات را متوجه آمریکا کنیم
کد خبر: 956012
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040hY
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
امریکا توان تاب‌آوری در برابر قدرت ایران را ندارد
نماینده، ولی فقیه در استان کردستان گفت: شرایط امروز بسیار سخت است، اما نباید مسؤولیت همه مشکلات را متوجه آمریکا کنیم چرا که مقصر بخشی از مشکلات خود ما هستیم.

به گزارش خبرنگار جوان از کردستان، آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی در شورای اداری شهرستان سنندج اظهار کرد: مسؤولیت‌ها فرصتی است که در اختیار ما قرار گرفته و باید با خدمت صادقانه امانت‌دار واقعی این فرصت‌ها باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: شرایط امروز بسیار سخت است اما نباید مسؤولیت همه مشکلات را متوجه آمریکا کنیم چرا که مقصر بخشی از مشکلات خود ما هستیم.

حسینی‌شاهرودی افزود: امریکا امروز در کار خود مانده است و وضعیت اقتصادی و نظامی دگرگونی پیدا کرده و از درون پوسیده‌ است که تنها برای نجات خودش تلاش می‌کند.

وی در ادامه تصریح کرد: پایگاه‌های امریکا در منطقه شاید در گذشته برای ما خطر بودند ولی الان به فرصتی برای نشان‌دادن قدرت‌ نظامی ما تبدیل شده است، چرا که همه این پایگاه‌ها در تیررس موشک‌های ایران قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان ادامه داد: دشمنان تبلیغات جنگ علیه ایران را از سال گذشته شروع کرده‌اند و براساس برنامه‌ریزی که دشمن علیه ما طراحی کرده بود نباید به سال 98 می‌رسیدم.

حسینی‌شاهرودی اضافه کرد: این در حالی بود که با وجود تمام هجمه‌های اقتصادی و تهدیدات دشمنان تراز مالی ایران در سال گذشته بهتر از سال قبل از آن بود.

وی عنوان کرد: هزینه‌های سال گذشته کشور بیش از سال‌های قبل آن بوده است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: امروز برای دنیا ثابت شده است که امریکا نمی‌تواند در برابر قدرت نظامی ایران تاب بیاورد و تهدیدات دشمنان در بحث جنگ نظامی تنها یک عملیات روانی است.

حسینی‌شاهرودی در ادامه خواستار توجه جدی مسوولان به رفع مشکلات استان شد و تصریح کرد: رفع مشکلات نیاز به بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی است که در کنار حمایت از سرمایه‌گذاران باید به صورت جدی با افراد سودجو و محتکر کالاهای اساسی مردم برخورد شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان اذعان داشت: مشکلات اقتصادی به مردم فشار می‌آورد لذا باید با ساز و کارهای مناسب ضمن نظارت بر بازار به درستی وضعیت را مدیریت کنیم.

وی افزود: ظرفیت‌های خوبی در راستای رونق اقتصادی و اشتغال‌زایی در استان وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرد.

وی عنوان کرد: سنندج به واسطه ظرفیت‌های خوبی که دارد، می‌تواند مقصد گردشگران از سراسر دنیا باشد.

حسینی‌شاهرودی در بخش اولیه صحبت‌هایش گفت: ماه رمضان فرصتی است که خداوند برای انسان‌ها قرار داده و باید به نحو احسن از این ظرفیت استفاده کرد.

به گفته وی، ماه رمضان دارای شب‌های عظیم قدر است که عبادت در آن برابر با هزار ماه است.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تصریح کرد: ماه رمضان میدان و صحنه مسابقه‌ای برای انسان‌هاست که انجام هر کار خیر درآن چندین برابر سایر ماه‌ها ثواب دارد و مردم در این ماه با اطاعت با سایرین رقابت می‌کنند.

حسینی‌شاهرودی با بیان اینکه خواندن یک آیه قرآن در این ماه معادل قرائت کل قرآن است، گفت: تقوی اساس کار است و هرآنچه تقوای انسان بیشتر باشد اعتماد خداوند به او بیشتر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: تقوی باب اصلی توبه است و خداوند براساس میزان تقوا به انسان‌ها اعتماد می‌کند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان افزود: وقتی تقوا وجود داشته باشد انسان دیگر منافع فردی خود را نمی‌بیند و در تصمیمی که می‌گیرد منافع جمعی را مورد توجه قرار می‌دهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار