راه‌اندازی مجدد تونل الله اکبر با درنظر گرفتن اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریالی
کد خبر: 955404
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040Xk
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان‌رضوی
معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از راه‌اندازی مجدد تونل الله اکبر با درنظر گرفتن اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریالی در سال ۹۸ برای این پروژه خبر داد.

محمد پارسا با اعلام اين خبر گفت: پروژه تونل الله اكبر در يك بازه زماني به دليل عدم تخصيص اعتبارات تعطيل شد؛ اما در حال حاضر اين پروژه با در نظر گرفته شدن اعتبار 400 ميليارد ريالي مجددا راه اندازي شده است.

وي افزود: حدود 50 ميليارد ريال از اين اعتبار در قالب اوراق به پيمانكار پرداخت شده است و با توجه به عوامل، ماشين آلات و مصالحي كه وارد كارگاه مي‌شود، شروع خوبي براي اين پروژه محسوب مي‌شود.

معاون اداره كل راه و شهرسازي خراسان رضوي با بيان اينكه احداث تونل و گذر از ارتفاعات الله اكبر، سخت‌ترين، زمان‌برترين و پرهزينه‌ترين قسمت اين پروژه خواهد بود كه قرارگاه خاتم الانبيا براي احداث آن ورود پيدا كرده است، تصريح كرد: براي اتمام پروژه نمي‌توان زمان قطعي را پيش بيني كرد اما بازهم زمان به چگونگي تخصيص اعتبارات بستگي دارد.

وي يادآور شد: از منظر پيمانكاري، فني و اجرايي مشكلي وجود ندارد و به محض تزريق پول مي‌توان از دهانه ديگر تونل 3 هزار و 700 متري وارد شد و حتي شيوه تزريق اعتبار مي‌تواند به پيشرفت پروژه و در دستور كار قرارگرفتن تونل‌هاي بعدي كمك كند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین