راه‌اندازی آزمایشگاه کشت بافت جهاددانشگاهی اردبیل
کد خبر: 955132
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040TM
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل:
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به عملکرد و فعالیت‌های این نهاد در استان اردبیل گفت: توسعه استان از محور‌های اصلی فعالیت‌های جهاددانشگاهی است.

مهران اوچی اردبیلی در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر 15 شرکت و یک هسته فناور با 34 ایده فناورانه در مرکز رشد گیاهان دارویی استقرار دارند، اظهار داشت: در سال‌های گذشته سه شرکت مستقر در این مرکز موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیانی شده و به جمع شرکت‌های دانش بنیان پیوسته است.

وی افزود: برای گسترش فعالیت‌ این شرکت‌ها و تسهیل برای انجام طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی،  آزمایشگاه کشت بافت جهاددانشگاهی استان تجهیز و راه‌اندازی شده است که امیدواریم در روند رشد و توسعه فعالیت‌ها موثر واقع و راه تبدیل ایده به محصول هموارتر شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل بیان کرد: با توجه به اینکه جهاددانشگاهی استان در حوزه سلامت باروری فعالیت‌‌های شاخصی ارائه می‌کند، به همین منظور یکی از اولویت‌های این نهاد در راستای توسعه استان، راه‌اندازی مجتمع سلامت است که انتظار داریم مسوولان در جهت عملیاتی کردن آن همکاری‌های لازم را با این واحد داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران وابسته به جهاددانشگاهی یکی از مهمترین مراکز معتبر نظرسنجی در اجرای صحیح و علمی افکارسنجی است، گفت: این مرکز با بهره‌گیری از نیروهای خبره و پرسشگران کار آزموده می‌تواند در تمامی رویداد‌های فرهنگی به دستگاه‌ها خدمات ارائه کند.

رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه این نهاد با فعالیت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، پژوهشی و آموزشی آماده ارائه خدمات به دستگاه‌های اجرایی استان است، اظهار کرد: در حال حاضر پنج مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی در استان اردبیل برای ارائه خدمات آموزشی مهارت محور و اشتغال‌زا فعالیت دارد.

اوچی اردبیلی با اشاره به اینکه این نهاد با دو سایت کامپیوتری مجهز، امکانات لازم را برای برگزاری آزمون‌های آنلاین و وب کنفرانس را دارد، افزود: سال گذشته ششمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در استان اردبیل توسط جهاددانشگاهی در شهرستان‌های اردبیل و پارس آباد در سطح قابل قبولی برگزار شد.

وی تصریح کرد: جهاددانشگاهی اردبیل با تجربه مفید و امکانات لازم آماده برگزاری آزمون‌های‌ تخصصی و عمومی، همچنین ارائه خدمات آموزشی در جهت توانمندسازی نیروهای انسانی استان است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار