۲۷ دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی از سطح شهر سنندج جمع‌آوری شد
کد خبر: 951612
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003zYa
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج:
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج اعلام کرد: در راستای اجرای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه‌های سطح شهر، تعداد ۲۷ دکه فاقد هرگونه سابقه و مستندات قانونی از سطح شهر جمع‌آوری شد.

به گزارش خبرنگار جوان از سنندج، شرمین شریفی صبح امروز در مصاحبه با خبرنگاران از جمع‌آوری دکه‌های فاقد هرگونه سابقه، مدارک و مستندات خبر داد. 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: به منظور ارزیابی و ساماندهی دکه‌های سطح شهر، بررسی، مطالعه و دسته‌بندی دکه‌های مربوط به سنوات گذشته در دستور کار این سازمان قرار گرفت. 

شریفی بیان کرد: براساس بررسی‌های صورت گرفته در حال حاضر تعداد 175 دکه در سطح شهر سنندج وجود دارد. 

وی افزود: از این تعداد 137 پرونده دارای قراردادهای قبل از تشکیل شوراهای اسلامی شهر سال 78 و چند عدد هم که دارای مصوبه شورای شهر و کمیته انطباق فرمانداری بوده و در لیست دکه‌های مجوزدار به تفکیک منطقه قرار گرفتند. 

شریفی اعلام کرد: پس از بررسی‌های به عمل آمده تعداد 38 دکه غیرمجاز در سطح مشغول به فعالیت بودند که از این تعداد 27 دکه فاقد مدارک و مستندات قانونی بودند. 

 وی افزود : در راستای طرح ساماندهی و ارزیابی دکه‌های سطح شهر این 27 دکه غیرمجاز در سطح شهر جمع‌آوری شدند. 

شریفی همچنین افزود: تعداد 11 دکه باقیمانده نیز در حال بررسی مدارک و پیگیری از سوی سازمان برای انجام اقدامات قانونی است. 

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج در نهایت خاطرنشان کرد: در راستای اجرای طرح ارزیابی و ساماندهی دکه‌های سطح شهر عملیات بازسازی، رنگ‌آمیزی و کدبندی تمامی دکه‌های نیز در آینده نزدیک  اجرا خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار