ایجاد ۱۰۰ مرکز نوآوری در دانشگاه‌های علمی‌کاربردی کشور
کد خبر: 948554
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003ylG
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
رییس دانشگاه علمی کاربردی اعلام کرد:
رییس دانشگاه علمی کاربردی گفت: در سال جاری بیش‌از ۱۰۰ مرکز نوآوری در دانشگاه‌های علمی‌کاربردی کشور ایجاد شده است که دو مرکز آن سهم استان چهارمحال وبختیاری بود.
حمد حسین امید در آیین افتتاحیه کلینیک مشاوره و اشتغال دانشگاه جامع علمی کاربردی چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: کلینیک مشاوره و اشتغال دانشگاه جامع علمی کاربردی در 31 استان کشور راه‌اندازی شده است.
 
وی در ادامه هدف از راه‌اندازی این کلینیک‌ها در سطح کشور را ارائه مشاوره‌های لازم به دانشجویان و دانش‌آموختگان عنوان کرد و افزود: امید است که این افراد بتوانند طرح‌های خود را دنبال کنند ایده بگیرند و از راه‌های لازم برای ثبت شرکت مطلع شوند.
 
امید در ادامه تصریح کرد: برای مشاوره در این کلینیک از اساتید برجسته دانشگاه و کارآفرینان برتر استفاده خواهد شد.
 
رئیس دانشگاه علمی کاربردی تصریح کرد: دانشجویان، دانش‌آموختگان و کسانی که به دنبال راه‌اندازی کسب و کار هستند می‌توانند از این کلینیک و مشاوره‌های آن بهره ببرند.
 
امید با اشاره به اینکه مکمل این افتتاح کلینیک‌ها در مراکز جامع علمی‌کاربردی ایجاد مراکز نوآوری در دانشگاه علمی کاربردی است، تصریح کرد: در سال جاری بیش‌از 100 مرکز نوآوری در دانشگاه‌های علمی‌کاربردی کشور ایجاد شده است که دو مرکز آن سهم استان چهارمحال وبختیاری بود.
 
وی در ادامه گفت: امید است در سال 98 تمام مراکز علمی کاربردی حداقل یک مرکز نو‌آوری داشته‌ باشند.
 
رئیس دانشگاه علمی کاربردی در پایان با بیان اینکه تسهیلات ارزان قیمت در اختیار شرکت‌هایی که علاقمند به تأسیس مرکز نوآوری باشد قرار می‌گیرد، بیان کرد: این نوع مراکز نوآوری در استان‌هایی که مشکل اقتصادی و بیکاری دارند از جمله استان چهارمحال و بختیاری می‌تواند به کاهش نرخ بیکاری کمک کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار