670 هزار نفر عضو انجمن های اولیاء و مربیان هستند
کد خبر: 947322
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003yRO
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش:
- مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: 670 هزار نفر در بیش از 97 هزار مدرسه کشور عضو انجمن های اولیاء و مربیان هستند.

نورعلی عباسپور در حاشیه دیدار با اعضای انجمن های اولیاء و مربیان مدارس سمنان افزود: تمامی مدارس دارای 10 دانش آموز کشور و بالاتر از انجمن های اولیاء و مربیان برخوردار هستند.
وی خاطرنشان کرد: براساس برنامه ریزی های انجام شده نقش والدین در تصمیم گیری های آموزش و پرورش در بخش وزارتخانه، سطوح میانی مدیریتی و مدارس پررنگ تر می شود.
مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش اضافه کرد: نقش والدین پس از تدوین برخی طرح های مشارکتی و حذف برخی قوانین دست وپا گیر در حوزه آموزش و پرورش و امر تعلیم و تربیت دانش آموزان برجسته خواهد شد.
عباسپور ادامه داد: رویکرد آموزش و پرورش توجه به آموزش های مهارتی است و معلمان براساس علاقه دانش آموزان برنامه های مهارت افزایی را در مدارس اجرا کنند.
وی تصریح کرد: مدارسی که به صورت گروهی در چارچوب انجمن های اولیاء و مربیان در کشور اداره می شوند به هیج عنوان منع قانونی ندارند.
مدیرکل انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: هدف از راه اندازی مدارس گروهی ویژه انجمن های اولیاء و مربیان استفاده بهینه از ظرفیت های محلی بود که در اجرای این طرح وزارتخانه تا حدود زیادی موفق عمل کرده است.
بیش از 120 هزار دانش آموز در یک هزار و 100 مدرسه استان سمنان تحصیل می کنند.

برچسب ها: انجمن ، اولیاء ، مربیان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی