تفاهمنامه تامین ارزی سه طرح اقتصادی در استان مرکزی امضا شد
کد خبر: 945620
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003xzw
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و استان مرکزی
 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و استان مرکزی گفت: تفاهمنامه تامین ارزی سه طرح بزرگ در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی در این استان منعقد شد.

 مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و استان مرکزی گفت: تفاهمنامه تامین ارزی سه طرح بزرگ در حوزه های مختلف اقتصادی و صنعتی در این استان منعقد شد.

 حسن میرزاخانی مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و استان مرکزی افزود: طرح ایجاد مرکز تجاری، اداری و تفریحی (سیتی سنتر اراک) به مساحت 20 هکتار و برآورد سرمایه 30 میلیون یورو از محل تامین مالی خارجی با واسطه ایرانی انجام می شود.
وی ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی نیروگاه خورشیدی ساوه به ظرفیت 500 مگاوات از دیگر طرح هایی است که اعتبار مورد نیاز آن با تامین مالی خارجی انجام می شود و با بهره برداری از آن بزرگترین نیروگاه خورشیدی کشور در استان مرکزی راه اندازی خواهد شد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و استان مرکزی خاطر نشان کرد: اجرای عملیات اجرایی کنار گذر شمالی اراک نیز توسط جهاد نصر با همکاری پیمانکاران ایرانی و تامین مالی خارجی انجام می شود.
میرزاخانی گفت: با این تفاهمنامه ها عملیات اجرایی طرح های مذکور تا پایان سال جاری در استان کلید می خورد.
وی ادامه داد: صاحبان طرح های بزرگ استان مرکزی می توانند برای بهره مندی از تامین مالی خارجی برای اجرای طرح ها و کسب اطلاعات بیشتر به مرکز خدمات سرمایه گذاری استان مراجعه کنند.

 

برچسب ها: اقتصاد ، ارزی ، مرکزی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار