اجرای طرح کاروان سلامت در روستای بنفش تپه بندر گز
کد خبر: 931280
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003uGe
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
هلال احمر گلستان
میقانی معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان از اجرای طرح کاروان سلامت به منظور ارایه خدمات بهداشتی .درمانی ومعیشتی رایگان در روستای بنفش تپه بندر گز خبر داد

در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، معیشتی، فرهنگی و آموزشی رایگان به روستای بنفش تپه اعزام شد.

 

فرهاد میقانی با اعلام این خبر گفت: در راستای تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که حفاظت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر شهرستان بندرگز به منظور ارائه خدمات بهداشتی، درمانی، معیشتی، فرهنگی و آموزشی رایگان به روستای بنفش تپه اعزام گردید.

وی بیان کرد: هدف از اجرای طرح کاروان سلامت در مناطق کم برخوردار ایجاد زمینه رشد و توسعه سلامت در ابعاد مختلف، کمک به بهبود سطح سلامت محرومان و تاثیرگذاری بر رفتار جامعه با حفظ کرامت انسانی است.

معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر گلستان تصریح کردید: این طرح خیریه که با حضور تیم های بهداشتی، درمانی و حمایتی جمعیت هلال احمر بندرگز و مشارکت شبکه بهداشت و درمان بندرگز صورت گرفت؛ بیماران از خدمات رایگان پزشک متخصص داخلی،پزشک عمومی،روانشناس،پرستار،ماما،کارشناس تغذیه،کارشناس بهداشت محیط و تکنسین دارویی بهرهمند شدند.

میقانی افزود: در قالب این طرح 100 مورد ویزیت همراه با توزیع دارو به صورت رایگان به بیماران مراجعه کننده ارائه گردید و 53 مورد تست قند خون نیز بصورت رایگان انجام شد.

وی با اشاره به اقدامات جانبی هلال احمر در روستاها که شامل تهیه و توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان می‌شود، ادامه داد: بیش از 10 بسته غذایی میان نیازمندان روستای بنفش تپه توزیع گردید.

همچنین این طرح با بکارگیری 4 پرسنل و 10 داوطلب هلال احمر و استفاده از یک دستگاه آمبولانس، یک خودروی کمکدار و یک خودروی سواری پشتیبانی گردید

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی