برای اقامه عدل و برای مقابله با ظالم باید همیشه آماده باشیم
کد خبر: 927534
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003tIE
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین (ع)تبریز:
مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین (ع)تبریز گفت: امام حسین (ع)به ما آموخت که برای اقامه عدل و برای مقابله با ظالم باید همیشه آماده باشیم.

حجت‌الاسلام روح‌الله بجانی درجمع عزاداران حسینی اظهار کرد: عاشورا دانشگاه بزرگ فداکاری، دینداری، شجاعت، مواسات، قیام برای خدا و عشق بازی با خداست.

وی افزود: از سویی نیز عاشورا عبرتگاه بزرگی برای بزرگان دین و ملل است. بزرگان دین و ملت باید بدانند که سخنان، اقدامات و مواضع آنان در پیروزی و یا شکست یک نهضت موثر است.

بجانی گفت: مردم به بزرگان و خواص چشم دوخته‌اند، ما باید بدانیم که حرکات و سکنات ما همانند دوران حضرت سید شهدا (ع)در امور مربوط به ولی خدا تاثیر دارد.

مدیر حوزه علمیه امیرالمومنین(ع) با اشاره به کارنامه سیاه خواص دوران سیدالشهدا تاکید کرد: همانطوریکه خواص دوران حضرت سیدالشهدا پیروزی انقلاب مسلم بن عقیل را تبدیل به شکست کردند و جامعه مطالبه کننده قیام و حکومت حسینی را به جامعه بی‌تفاوت و مطالبه کننده دینار تبدیل کردن و باعث شدند تا سر حسین (ع) در بالای نیزه‌ها قرار گیرد و تنش زیر سم اسبان امروز هم همان تاثیر در گفتار و کردار خواص وجود دارد.

بجانی افزود: مبادا مردم منتظر و تشنه عدالت را خدایی ناکرده به سمت دشمنی با ولی خدا بکشانیم. امروز اگر بینش و رفتار ما اگر همانند حبیب‌بن مظاهر، مسلم بن عوسجه، قاسم بن الحسن و حضرت عباس‌ها باشد، مطمئن باشیم قیام ولی خدا و حسین زمان حضرت مهدی (عج) به وقوع خواهد پیوست.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار