کسب ۱۹۵ رتبه برتر جهانی و کشوری توسط مددجویان اصفهانی
کد خبر: 927357
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003tFN
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
مدیرکل کمیته امداد اصفهان :
۱۹۵ رتبه برتر علمی، ورزشی، هنری و قرآنی در سطح جهانی و کشوری توسط دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان کسب شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان  ؛به نقل ا ز روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور، مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان بابیان اینکه جشن عاطفه‌ها برای حمایت از ۱۸ هزار دانش‌آموز و دانشجوی نیازمند در حال برگزاری است، گفت: کمک به تحصیل فرزندان جامعه تحت حمایت یکی از اولویت‌های این نهاد و از مهم‌ترین کارهای خیری است که در عرصه خیر و احسان استان اصفهان انجام می‌شود.

متین پور بابیان اینکه بیش از ۱۸ هزار دانش‌آموز و دانشجو در استان اصفهان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند، گفت: کمک هزینه‌های شروع سال تحصیلی، شهریه و خرید کتب درسی از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط کمیته امداد اصفهان به این دانش آموزان و دانشجویان نیازمند است.

وی به کسب ۱۹۵ رتبه برتر  علمی، ورزشی، هنری و قرآنی در سطح کشوری و جهانی توسط مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اصفهان در پنج سال اخیر اشاره کرد و گفت: فراهم کردن شرایط برای کسب چنین موفقیت‌هایی با مشارکت گسترده و بی‌دریغ مردم نیکوکار و خیران گران‌قدر اصفهان ممکن شده است و تداوم و گسترش آن نیز به کمک و مشارکت آن‌ها وابسته است.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان افت درسی و ترک تحصیل در میان فرزندان مددجویان کمیته امداد اصفهان را اندک ارزیابی کرد و گفت: این نشانگر حذف نیازمندی مالی از میان عوامل مؤثر در این معضلات در جامعه تحت حمایت این نهاد و از افتخارات و دستاوردهای همه فعالان عرصه خیر و احسان در استان است.

متین پور جشن عاطفه‌ها را یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این نهاد برای جذب کمک مردم به دانش آموزان و دانشجویان نیازمند دانست و گفت: امسال برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها این جشن با رویکردی الکترونیکی و با استفاده از روش‌های نوین در حال برگزاری است.

وی افزود: شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷۷ و مراجعه به تارنمای emdad.ir سه روش عمده مشارکت در این رویداد بزرگ و مردمی است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار