تسهیلات پیام‌نوری‌ها از راه رسید
کد خبر: 927295
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003tEN
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۵
پایان دغدغه مالی دانشجویان دانشگاه پیام‌نور
دانشگاه پیام‌نور تسهیلات جدیدی برای پرداخت شهریه دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته است. دانشجویان می‌توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.
ابراهيم مشيريان
دانشگاه پیام‌نور تسهیلات جدیدی برای پرداخت شهریه دانشجویان این دانشگاه در نظر گرفته است. دانشجویان می‌توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور از تسهیلات جدید این دانشگاه برای پرداخت شهریه دانشجویان خبر داد و گفت: دانشجویان دانشگاه پیام نور کمترین میزان شهریه را پرداخت می‌کنند، ولی باز این میزان از شهریه برای دانشجویان دغدغه است و به همین دلیل با تعامل و امضای تفاهمنامه دانشگاه با بانک انصار علاوه بر اخذ وام از صندوق رفاه، دانشجویان می‌توانند تمامی شهریه خود را در طول تحصیل بدون محدودیت با استفاده از وام بانکی دو درصد کارمزد در مقاطع مختلف پرداخت کنند.

زمانی افزود: طبق این تفاهمنامه دانشجویان یک بار برای کل دوران تحصیل خود به بانک انصار مراجعه و پس از بازکردن حساب و تشکیل پرونده با شرایط آسان، اقدام به ثبت نام و انتخاب واحد کرده و به طور خودکار در سیستم گلستان مبلغ کل شهریه دانشجو در ترم مربوطه توسط بانک انصار پرداخت می‌شود و دانشجو صرفاً اقساط شهریه خود را با کارمزد ۲ درصد به بانک انصار پرداخت می‌کند.

تفاهمنامه کارساز
از آنجایی که اکثر قریب به اتفاق دانشجویان این دانشگاه از مناطق کم‌برخوردار کشور هستند، این تفاهمنامه با هدف پایان دغدغه خانواده‌ها برای پرداخت شهریه امضا شد تا دانشجویان با فراغت بیشتری به تحصیل بپردازند. بسیاری از دانشجویان به ویژه در مناطق محروم کشور به جهت محدودیت‌های مالی دانشگاه پیام نور را برای تحصیل انتخاب می‌کنند؛ بنابراین با افزایش شهریه دانشجویی و نبود تسهیلات در این دانشگاه، فشار‌های اقتصادی به دانشجویان وارد می‌شد.

این دانشگاه با منابع دولتی و اختصاصی اداره می‌شود که بخشی از این بودجه از شهریه دانشجویان و بخشی از بودجه عمومی دولت است. دانشگاه پیام نور ۳۰ درصد از پذیرفته‌شدگان کنکور را به خود اختصاص داده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار