پاکبانان سمنانی امسال هم در نجف موکب می‌زنند
کد خبر: 926772
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003t5w
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۴
شهردار سمنان خبرداد:
شهردار سمنان با اشاره به آغاز به کار چهار موکب در شهر سمنان از اعزام این موکب ها به عتبات در اربعین خبر داد و گفت: پاکبان های شهرداری سمنان اربعین امسال نیز همچون سال قبل در نجف موکب می زنند

سید محمد ناظم رضوی در آیین افتتاح دفتر ستاد عتبات عالیات شهرستان سمنان گفت: دفتر ستاد عتبات سمنان یکی از فعالترین و خوشنام ترین دفاتر در سطح کشور است .

وی اظهار کرد: باید این فرهنگ را در بین شهروندان نهادینه کنیم که هر کمکی اعم از نقدی و غیر نقدی و فعالیت های فرهنگی که برای اعتلای نام ائمه و فرهنگ اربعین از دستمان ساخته است را انجام بدهیم .

شهردار سمنان از مسئولان دفتر ستاد عتبات خواست با اجرای برنامه های فرهنگی و نمایشگاه ها مردم را با محل هزینه کرد این کمک ها آشنا کنند تا مردم با فراغ بال و آرامش این کمک ها را برای زوار و آستان های مقدس داشته باشند .

وی از برنامه ریزی شهرداری سمنان برای حضور موثرتر و منسجم تر برای ایام اربعین حسینی خبر داد و افزود: امسال نیز موکب شهرداری سمنان متشکل از پاکبان های پرتلاش شهرداری به نجف اشرف اعزام می شوند تا به زائران خدمات ارائه کنند .

شهردار سمنان با اشاره به تلاش گروه های معاند و مخالف در روزهای اخیر برای تخریب رابطه دوستی بین مردم ایران و عراق اظهار کرد: باید با هوشیاری مانع از موفقیت این گروه ها شویم و تلاش کنیم ایرانی ها در اربعین امسال حضور پرشورتر و پررنگ تری در اربعین حسینی داشته باشند .

این مدیر ارشد شهری تاکید بر وحدت و اجتناب از تفرقه را وظیفه همگان برشمرد و اضافه کرد: معاندان به دنبال تیره کردن روابط ایران و عراق هستند.

وی از فعالیت چهار موکب همزمان با آغاز محرم در شهر سنمنان خبر داد و افزود: این موکب ها از موکب های فعال و برجسته شهر سمنان هستند که در اربعین حسینی در نجف ا ش رف مستقر می شوند و همزمان با آغاز محرم در میدان امام رضا (ع)سمنان مستقر شدند تا هم مردم را با فعالیت های خود آشنا کرده و هم کمک های نقدی و غیرنقدی مردم برای اربعین را جمع آوری کنند .

رییس ستاد عتبات عالیات استان سمنان هم در این مراسم از افزوده شدن دو موکب به موکب های استان خبر داد و افزود: با افزوده شدن این موکب ها تعداد موکب های استان به 10 موکب رسید .

حلوایی رسالت اصلی دفتر ستاد عتبات را جمع آوری نذورات نقدی و غیرنقدی مردم و همچنین اعزام نیروی کار به عتبات عنوان و تصریح کرد: امیدواریم با نیت خالص بتوانیم آنچه را که خواست ائمه اطهار است را به ثمر برسانیم و رضایت و خشنودی خدا و ائمه را کسب کنیم .

دفتر ستاد عتبات عالیات استان سمنان با حمایت شهرداری سمنان در میدان ارگ آغاز به کار کرد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار