صیانت از سرمایه های ملی کشوراولین هدف شرکت است
کد خبر: 926614
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003t3O
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:
جاری سازی نرم افزار مکانیزه نگهداری و تعمیرات (TMMS) در روند فعالیت های نگهداری و تعمیرات تاسیسات گاز استان، طی نشستی کارشناسی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در نشست هم اندیشی روسای تعمیرات مناطق و ادارات گاز استان اصفهان، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با اشاره به تاثیر جاری سازی نرم افزار مکانیزه نگهداری و تعمیرات (TMMS) در روند فعالیت های نگهداری و تعمیرات تاسیسات گازرسانی استان گفت: با توجه به افزایش قدمت شبکه و تاسیسات گازرسانی، پراکندگی و حجم بالای آنها، ضرورت صیانت از سرمایه های ملی کشور، ایجاد بسترهای لازم جهت گسترش و تعمیق نظام های نگهداری و تعمیرات نوین ضروری است.

سید مصطفی علوی، تاکیدکرد: با توجه به افزایش رشد هزینه های فعالیت های نگهداری و تعمیرات، نوسازی و بهسازی تجهیزات و تاسیسات و افزایش حجم فعالیت های بازطراحی در زیرساخت ها شامل؛ ایستگاه ها، خطوط تغذیه و ...، لازم است که در این نشست ها در جهت مدیریت مناسب نگهداشت تاسیسات و تجهیزات تبادل نظرهای کارشناسی شده و راهکارهای بهبود ارائه گردد.

وی، بیان داشت: بکارگیری دانش مدیریت نگهداری و تعمیرات و تحولات مربوط به آن در سال های اخیر، افزایش انتظارات مدیران و لزوم پاسخگویی به نیازهای ذینفعان بر اساس استانداردها و شاخص های کلاس جهانی نت با استفاده از نظام جامع هدفمند و یکپارچه نگهداری و تعمیرات از مواردی است که باید مورد توجه و تاکید جدی قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید بر نقش واحدهای مختلف در وضعیت موجود نگهداری و تعمیرات تاسیسات شرکت، گفت: پیاده سازی نظام های نوین نگهداری و تعمیرات در شرکت، برای داشتن سازمانی متعالی اجتناب ناپذیر است.

لازم به ذکر است در این نشست هم اندیشی، شفاف سازی وظایف و مسئولیت ها و وظایف واحدها در پاسخگویی به نگهداشت تاسیسات گاز استان و همچنین پیاده سازی تکنیک ها و روش های جدید و نوآورانه در واحدهای بهره بردار شرکت، مورد تاکید قرار گرفت و پس از بحث و بررسی، موضوعاتی نیز به جهت اصلاح روشها و فرایندهای موجود به تصویب رسید.

در ادامه، مهندس علوی، گفت: با توجه به اینکه برای پیاده سازی نرم افزار (TMMS) فرآیند، دستورالعمل و روش اجرائی تهیه نشده که این موضوع باعث اجرای سلیقه ای پیاده سازی نرم افزار مذکور در ادارات مختلف و موازی کاری با روش های اجرایی و فرم های (ISO) می گردد، مقرر گردید واحد خدمات فنی و فروش عمده نسبت به تهیه روش اجرایی انجام فعالیت های نگهداری و تعمیرات بر اساس نرم افزار (TMMS) اقدام کرده و آنها را در اختیار ادارات گازرسانی استان قرار دهد.

همچنین با توجه به اینکه ارائه آموزش های تخصصی دانش مدیریت نگهداری و تعمیرات به منظور پیاده سازی بخش تحلیلی و شاخص های نرم افزار الزامی بوده و در حال حاضرآموزش نرم افزار در سطح کاربری مناسب کافی نمی باشد، مقرر گردید واحد خدمات فنی و فروش عمده و متعاقباً واحد برنامه ریزی از طریق مشاور ذیصلاح نسبت به ارائه آموزش های تخصصی لازم با هماهنگی و احد آموزش اقدام نماید.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار