زن رمال میلیاردی بازداشت شد
کد خبر: 925150
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sfm
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۷
زن رمال که در شهرستان اصفهان به بهانه جن‌گیری بیش از ۳‌میلیارد تومان کلاهبرداری کرده‌است، بازداشت شد.
چندی قبل مردی وارد پلیس آگاهی اصفهان شد و به کارآگاهان خبر داد در دام زنی رمال گرفتار شده است. او توضیح داد: من مردی پولدار هستم و وضع مالی خیلی خوبی دارم با این حال مدتی بود که با مشکلات حادی در زندگی مواجه بودم تا اینکه به واسطه یکی از دوستانم با زن رمالی آشنا شدم که مدعی شد در خانه‌ام جن وجود دارد و باید به آنجا بیاید و جن را خارج کند. بعد از شنیدن حرف‌هایش به او اعتماد کردم و زن رمال را به خانه‌ام دعوت کردم. او بعد از دیدن وضعیت خانه‌ام خواست که عتیقه و طلا‌هایی که در خانه دارم در اختیارش بگذارم تا جن آن را خارج کند؛ چراکه مدعی بود جن روی طلا و عتیقه‌ها مسلط شده است. من هم اعتماد کردم و طلا و عتیقه‌ها را به او دادم و قرار شد چند روز بعد آن‌ها را برگرداند، اما دیگر از وی خبری نشد. بعد از جست‌وجو خانه زن رمال را پیدا کردم و خواستم اموالم را پس بدهد، اما مدعی شد که جن طلا و عتیقه‌ها را با خودش برده‌است! بنابراین من هم تصمیم به شکایت گرفتم.
با اطلاعاتی که شاکی در اختیار پلیس گذاشت کارآگاهان مخفیگاه زن رمال را شناسایی و او را همراه همدستش بازداشت کردند. مأموران پلیس از مخفیگاه او ۵‌کیلو و ۷۵۰‌گرم طلا، ۳‌کیلو و ۵۰۰‌گرم نقره، ۲۰‌سکه بهار آزادی، ظروف مسی و اشیای عتیقه به ارزش ۳ میلیارد تومان کشف کردند.
در جریان تحقیقات بعدی چند نفر دیگر علیه زن رمال اعلام جرم کردند. یکی از شاکیان گفت: مدتی قبل به خاطر مشکلاتی که داشتم به زن رمال مراجعه کردم. او بعد از گرفتن مقدار زیادی پول، معجونی به من داد که آن را مصرف کنم، اما بعد از خوردن معجون دچار بیماری عصبی شدم. سعید سلیمیان، رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: متهم و همدستش با تشکیل پرونده راهی دادسرا شدند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار