مشعل گاز 3 روستای شهرستان گنبد روشن شد
کد خبر: 924245
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sRB
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
شرکت گاز گلستان خبرداد
رحیمی مدیر عامل شرکت گاز گلستان از افتتاح گاز 3 روستای شهرستان گنبد کاووس با اعتباری بالغ بر 42 میلیاردو 200 میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی خبر داد

 رحیمی در مراسم افتتاح  و کلنگ زنی گازرسانی به 3 روستای  مجموعه فدوی،انور آباد سرتپه و شاملو  و  همچنین 46 واحد صنعتی  شهرستان گنبد که به مرکزیت روستای دوزآلوم  انجام شد با تشریح پروژه های  مذکور  اظهار داشت:برای گاز رسانی به  این  3  روستای فوق بالغ بر 42 میلیارد و 200 میلیون ریال  از محل اعتبارات عمرانی هزینه  شده است  که در همین راستا  تعداد 2471   نفر   از این نعمت الهی برخوردار خواهند شد.

وی تصریح کرد: در این ایام همچنین  تعداد 14 پروژه صنعتی مورد بهره برداری قرار گرفته  و   32 واحد صنعتی نیز عملیات اجرایی آن آغاز شده است که بالغ بر 50 میلیارد و 650 میلون ریال هزینه در پی دارد.

رحیمی افزود:در شهرستان گنبد  از تعداد 163 روستای موجود  تاکنون 139 روستا  گازدار شده اند و روند گاز رسانی در این شهرستان همچنان ادامه دارد و انشاء ا... تا پایان سال 98  تمامی روستاهای شهرستان که شرایط گاز رسانی را دارند از این نعمت برخوردار خواهند شد .

وی افزود: در هفته دولت امسال افزون بر  394 میلیارد ریال برای گازرسانی در سطح گلستان هزینه شده که شامل افتتاح  12 روستا, 64 واحد صنعتی و همچنین کلنگ زنی 5 روستا و  104 واحد صنعتی می باشد. 

  مدیرعامل گاز گلستان  در ادامه اشاره ای نیز به مقوله مدیریت  مصرف ایمن و بهینه از گاز طبیعی  و رعایت نکات ایمنی  بویژه  جدی گرفتن بحث دودکش  وسایل گاز سوز داشته  و برآن تاکید نمود .

در این مراسم همچنین میر محمد غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از تلاشهای و خدمات مدیرعامل  و کارکنان گاز گلستان تشکر  نموده و اظهار داشت: برای جلوگیری از مهاجرت روستائیان باید زیر ساخت های اولیه همچون گاز ، آب، برق   تامین باشد تا خدمات زیربنایی خوبی انجام شود. 


 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی