پذیرش 630 مقاله در هشتمین کنگره علوم دامی ایران در دانشگاه کردستان
کد خبر: 923850
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sKo
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
دبیر علمی هشتمین کنگره علوم دامی ایران مطرح کرد
دبیر علمی هشتمین کنگره علوم دامی ایران گفت: بعد از اعلام فراخوان تعداد زیادی مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شد که بعد از داووری‌های انجام شده 630 مقاله پذیرش شد که از این تعداد 87 مقاله بصورت سخنرانی و 543 مقاله بصورت پوستر ارائه می‌شود.

امیرعلی صادقی دبیر علمی هشتمین کنگره علوم دامی ایران در گفت‌و‌گو با خبرنگار جوان در سنندج اظهار داشت: هشتمین کنگره علوم دامی ایران از فردا  ۶ شهریور به مدت دو روز در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

وی افزود: این کنگره بزرگترین گردهمایی متخصصین، محققین، دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید حوزه علوم دامی در کشور است که هر دو سال یکبار  برگزار می‌شود.

صادقی ادامه داد: در سال‌های گذشته کنگره علوم دامی ایران به غیر از دانشگاه تهران در سه دانشگاه مشهد، اصفهان و تبریز برگزار شده بود اما امسال با وجود درخواست زیادی که از دانشگاه‌های مختلف برای میزبانی این کنگره بود دانشگاه کردستان بیشترین رای را برای برگزاری آن کسب کرد.

دبیر علمی هشتمین کنگره علوم دامی ایران، هدف از این کنگره را فراهم آوردن محیطی مناسب برای بحث و تبادل نظر در مورد یافته‌های پژوهشی و اطلاعات جدید در موضوعات کاربردی علوم دامی عنوان کرد.

صادقی به محورهای این کنگره اشاره کرد و گفت: هشتمین کنگره علوم دامی ایران در 6 محور ژنتیک و اصلاح نژاد دام و طیور، فیزیولوژی دام و طیور، تغذیه دام و طیور، بهداشت و بیماری‌های دام و طیور، مدیریت و پرورش دام و طیور و پرورش زنبور عسل و کرم ابریشم در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.

وی گفت: بعد از اعلام فراخوان تعداد زیادی مقاله به دبیرخانه این کنگره ارسال شد که بعد از داوری‌های انجام شده 630 مقاله پذیرش شد که از این تعداد 87 مقاله بصورت سخنرانی و 543 مقاله بصورت پوستر ارائه می‌شود.

صادقی تصریح کرد: از تعداد 87 مقاله موجود در بخش سخنرانی این کنگره، 17 سخنرانی بصورت کلیدی از اساتید برجسته حوزه علوم دام و طیور کشور در این کنگره مقالات خود را ارائه می‌دهند.

دبیر علمی هشتمین کنگره علوم دامی کشور گفت: در این کنگره نشست‌های تخصصی در رابطه با چالش‌های مهم صنعت دام و طیور برگزار خواهد شد.

وی افزود: در حاشیه این کنگره نمایشگاه‌های تخصصی دستاوردها و توانمندی‌های عرصه تولید دام و طیور در استان کردستان به منظور معرفی پتانسیل، توان و محصولات برپا می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار