پلیس پایتخت امان را از اشرار گرفته است
کد خبر: 923794
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sJu
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۵
رئیس پلیس پایتخت با اعلام بازداشت ۱۹۵ نفر از اشرار تهران تأکید کرد: به شهروندان قول می‌دهم، امان را از این افراد بگیریم و اجازه ندهیم آن‌ها امنیت مردم را مخدوش کنند.
رئیس پلیس پایتخت با اعلام بازداشت ۱۹۵ نفر از اشرار تهران تأکید کرد: به شهروندان قول می‌دهم، امان را از این افراد بگیریم و اجازه ندهیم آن‌ها امنیت مردم را مخدوش کنند. سردار حسین رحیمی گفت: عده‌ای از این افراد به تازگی از زندان آزاد شده بودند و این نشان می‌دهد زندان هم تأثیری در اصلاح رفتار آن‌ها نداشته است.
سردار حسین رحیمی در حاشیه سومین مرحله از اجرای طرح برخورد با اوباش و مزاحمان نوامیس افزود: با تلاش همکاران پلیس اطلاعات و امنیت، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹۵ نفر از اراذل و اوباش سطح یک، دو و سه دستگیر شدند که در میان آن‌ها توزیع‌کنندگان سی‌دی‌های مستهجن و نصب‌کنندگان تجهیزات ماهواره هم حضور داشتند. وی با بیان اینکه ۴۰ نفر از این افراد زیر ۱۸ سال سن داشتند، ادامه داد: این افراد پس از اخذ تعهدنامه تحویل خانواده‌هایشان شدند. سردار رحیمی، جرائم افراد دستگیر شده را زورگیری، تجاوز به عنف، تخریب اموال عمومی و دیگر جرائم اعلام کرد و افزود: تعدادی از این اراذل و اوباش از طریق کری‌خوانی در فضای مجازی اقدام به تشویش اذهان عمومی می‌کردند که دستگیر شدند.
وی خاطرنشان کرد: از افراد دستگیر شده ۲۴ قبضه انواع سلاح سرد، ۱۳ قبضه سلاح جنگی و شکاری و ۶ میلیون سی‌دی مستهجن و غیراخلاقی کشف شد.
سردار رحیمی تصریح کرد: مرحله بعدی طرح برخورد با اراذل و اوباش آغاز شده و به شهروندان قول می‌دهم امان را از این افراد بگیریم و اجازه ندهیم امنیت مردم را مخدوش کنند. وی تأکید کرد: همکاری مردم از طریق تماس با پلیس ۱۱۰ برای گزارش ناامنی‌ها و اراذل و اوباش اقدام مهمی در برخورد با این افراد است.
رئیس پلیس تهران گفت: ۹۰ نفر از افراد دستگیر شده در مرحله سوم طرح دارای سوابق متعدد شرارت، مزاحمت و تخریب اموال عمومی و مردمی هستند و متأسفانه تعدادی از آن‌ها به تازگی از زندان آزاد شده‌اند که این نشان می‌دهد زندان هم تأثیری در اصلاح رفتار آن‌ها نداشته است.
آمادگی برای مدیریت ترافیک مهر
سردار رحیمی با اشاره به روز‌های پایانی شهریور و ترافیک آغاز مهرماه ادامه داد: ترافیک شهریور هنوز با مشکل حادی مواجه نشده و جلسات برای مسئله ترافیک مهرماه آغاز شده است تا شرح وظایف به دستگاه‌های مختلف اعلام شود. وی در مورد سرویس مدارس نیز گفت: آموزش به رانندگان سرویس‌های مدارس آغاز شده و تاکنون ۶هزار راننده سرویس آموزش‌ها را فرا گرفته‌اند. به شهروندان توصیه می‌کنیم حتماً از سرویس مورد تأیید پلیس و آموزش و پرورش استفاده کنند. سردار رحیمی ادامه داد: قول می‌دهم اول مهر مشکلی با عنوان ترافیک آغاز مدارس نداشته باشیم.
وی افزود: در زمینه تأمین امنیت شهروندان در خرید‌های آغاز مدارس، همکاران ما در مراکز مهم خرید و بازارچه‌های فصلی همراه مردم و کسبه هستند. رئیس پلیس تهران همچنین درباره آمار سرقت گفت: در سرقت‌های خرد، آمار افزایش داشته، اما آمار جرائم مسلحانه و خشن تقریباً به صفر رسیده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار