از سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در استان
کد خبر: 923466
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sEc
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۹
دعوت استاندار چهارمحال و بختیاری :
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از سرمایه‌گذارانی که به فکر ایجاد اشتغال و رونق در مناطق کمتر توسعه یافته هستند، خواست تا در چهارمحال و بختیاری حضور یابند زیراکه با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و بستر سازی برای آنان، شرایط برای سرمایه‌گذاری آن‌ها در استان فراهم خواهد شد.
حمیرا رحیمی

اقبال عباسی  در آیین افتتاحیه بیست و یکمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان‌ها، اظهار کرد: چهارمحال و بختیاری دارای 9 شهرستان، 42 شهر، 25 بخش، 50 دهستان و 727 روستا است و 100 هزار عشایر بختیاری دارد.
وی با بیان اینکه این استان دارای قومیت‌های مختلف و گویش‌های گوناگون همانند ترک، فارس و بختیاری است، افزود: افق توسعه استان از کشاورزی، گردشگری، صنعت، تجارت و بازرگانی تشکیل شده است.
عباسی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری در کشاورزی رتبه‌های نسبتا مهم را به خود اختصاص داده است و با وجود مشکلات آب، سرچشمه آب است. تاکید کرد: حدود 10درصد شیر خشک نوزادان شامل سه میلیون قوطی در سال در این استان تولید می‌شود که 30 درصد ظرفیت کارخانه است و این میزان می‌تواند سه برابر افزایش یابد.
وی ادامه داد: پنج درصد تولید قارچ کشور به میزان حدود هفت هزار تن و 13 درصد ماهیان سردابی در 440 مزرعه پرورش آبزیان در استان تولید می‌شود.
عباسی بیان کرد: در طول 40 سال اخیر علی‌رغم توطئه‌های متعدد خارجی همانند هشت سال جنگ تحمیلی، بیش از 80 درصد از زیرساخت‌های توسعه‎‌ای همچون آب، برق، مخابرات، بهداشت و درمان و ... توسط نظام جمهوری اسلامی به مردم ارائه شده و مردم استان نیز استحقاق بیش از این خدمات را دارند.
وی از سرمایه‌گذارانی که به فکر ایجاد اشتغال و رونق در مناطق کمتر توسعه یافته هستند، خواست تا در چهارمحال و بختیاری حضور یابند زیراکه با ارائه تسهیلات ارزان قیمت و بستر سازی برای آنان، شرایط برای سرمایه‌گذاری آن‌ها در استان فراهم خواهد شد.
استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در منطقه ویژه اقتصادی استان 111 واحد تولیدی در بخش کشاورزی، 44 واحد تولیدی در بخش سلولزی و 44 واحد تولیدی در بخش صنایع تبدیلی کشاورزی پیش‌بینی شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار