اساتید باید آرامش روحی و روانی دانشجویان راسر لوحه کارشان قرار دهند
کد خبر: 923455
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003sER
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
رییس دانشگاه اصفهان :
تدابير انديشيده شده براي برقراري و حفظ آرامش در بحراني ترين شرايط ، نتيجه تفکر و تدبر مديران اين حوزه است. بسیاری از اساتید در دوره مديريت خود اين آرامش را به دانشگاه هديه نموده اند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومی، دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان در مراسم معارفه دکتر مرتضی حاج حسيني به عنوان معاون دانشجويي دانشگاه و تکريم از زحمات دکتر علي اكبر كجباف ، حوزه معاونت دانشجويي را زير بنايي ترين حوزه دانشگاه دانست و در ادامه اظهار داشت:حوزه معاونت دانشجويي متولي زندگي دانشجويان و در عين حال پر انتظار ترين و پر توقع ترين حوزه است.

دکتر طالبی همچنین دانشگاه اصفهان را یکی از آرام ترين دانشگاه هاي کشور دانست و افزود: تدابير انديشيده شده براي برقراري و حفظ اين آرامش در بحراني ترين شرايط ، نتيجه تفکر و تدبر مديران اين حوزه بوده است

وی همچنین تصریح نمود: مسائل دانشجویي، مسائل مربوط به همه ي بخش هاي دانشگاه است و اگر فکر کنيم اين مسائل مربوط به حوزه معاونت دانشجويي است، قطعا" دچار مشکل مي شويم.

دکتر طالبی در ادامه افزود: خیلی از مسائل را می توان با مساعي ، تلاش و همکاري دانشگاهيان حل نمود به شرط اين که همه در صحنه باشند.

رییس دانشگاه در ادامه افزود: افراد جامعه در درجه اول با مسئله مواجه می شوند و در درجه دوم این مسئله تبديل به مشکل مي شود و در نهايت تجميع اين مشکلات، آسيب هاي اجتماعي را به بار مي آورند. وي در ادامه بيانات خود ، يکي از راه حل هاي اساسي براي عدم ايجاد مسئله و مشکل را برخورداري از تفكر مثبت، خوشرويي و برخورد خوب با دانشجويان دانست.

رییس دانشگاه اصفهان دکتر کجباف را مسلط ترین فرد در حوزه دانشجویي دانست و وي را چهره شناخته شده در سطح ملي معرفي نمود.

دکتر طالبی همچنین اظهار داشت: دکتر کجباف یکی از موثرترين چهره ها در ابعاد علمي و اجرايي است كه نه تنها مدارج علمي را به سرعت طي نموده و در كسوت استاد تمام دانشگاه مشغول خدمت است، بلكه با مسئوليت پذيري بي نظير در عرصه هاي مختلف اجرايي به عنوان يك چهره شاخص مورد توجه مي باشد.

 رييس دانشگاه ضمن تقدير از زحمات دكتر كجباف به معرفي دكتر مرتضي حاج حسيني به عنوان معاون دانشجويي دانشگاه پرداخت و افزود: دكتر مرتضي حاج حسيني، يكي از بهترين مديران علمي و اجرايي دانشگاه است كه در عرصه هاي مختلف، خصوصا" در زمان تصدي به عنوان رييس دانشكده ادبيات و علوم انساني و رياست پرديس دانشگاه، منشا خدمات موثر و ارزشمندي براي دانشگاه بوده است.

دکتر طالبی همچنین با اشاره به بخش هایی از خدمات ارزشمند دکتر حاج حسيني در دانشکده ادبيات و علوم انساني، وي را جانشين بسيار شايسته ايي براي دکتر كجباف قلمداد و اظهار اميدواري نمود كه ايشان، منشا خير و بركت بيشتري براي دانشگاه بوده و در راستاي ارتقاي كمي و كيفي دانشگاه گام هاي موثري بردارند.

در ادامه دکتر کجباف ضمن تاکید بر یکسان نگری نگاه های مديران در انجام وظايف محوله اظهار داشت: در حل مسائل دانشجويان، يكسان نگري و ايجاد شرايط يكسان براي همه، يكي از اصول موفقيت در انجام امور است.

وی رمز ماندگاری و عامل ماندن در حوزه دانشجویی را روح تعامل، همدلي، همراهي و رفاقت و مهرباني دانست و افزود: مهرباني، ما را به نکويي، دانايي و زيبايي سوق مي دهد.

لازم به ذکر است دکتر مرتضی حاج حسینی معاون دانشجویي دانشگاه نيز در اين مراسم ضمن تشکر از حسن اعتماد رييس دانشگاه و تقدير از زحمات دکتر علي اكبر كجباف اظهار داشت: زحمات دكتر كجباف به عنوان كهنه كارترين معاون دانشجويي دانشگاه همواره مورد تقدير و تكريم است. وي پرورش جسم و روح دانشجو در دانشگاه، پشتيباني از دانشجو در مقاطع مختلف، مشاركت دانشجويان در تصميم سازي هاي مهم دانشگاه،فراهم آوردن افزايش ميزان رضايتمندي دانشجويان  ، افزايش آستانه تحمل و استاندار هاي مديران را بخشي از وظايف معاونت دانشجويي دانست و اظهار اميدواري نمود كه با همكاري و همفكري همكاران حوزه معاونت دانشجويي و ساير حوزه هاي دانشگاه در راستاي اعتلاي هرچه بيشتر دانشگاه گام هاي موثر تري برداشته شود.

شایان ذکر است در این مراسم، دکتر علي اکبر کجباف، مديريت در حوزه دانشجويي را مديريت بحران دانست و افزود: در کارنامه درخشان دانشگاه اصفهان،گذار از سال هاي سخت و بحراني قابل توجه است. وي كسب رتبه هاي برتر در حوزه هاي مختلف دانشجويي را بيانگر موفقيت دانشگاه و مغلوب كردن بحران ها دانست.

گفتنی است در پایان این مراسم حکم انتصاب دکتر مرتضی حاج حسيني به عنوان معاون دانشجويي از سوي دکتر هوشنگ طالبي ابلاغ و از زحمات دکتر علي اكبر كجباف تقدير به عمل آمد.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار