بزرگنمایی مشکلات کوچک از سوی دشمنان برای تزلزل در ایمان و باور ملت ایران
کد خبر: 921056
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003rbk
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۲
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی مطرح کرد؛
فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی گفت: دشمن بدنبال تزلزل در ایمان، باور و اعتقاد ملت ایران است و دائما مسئله جزئی و مشکلات کوچک را بزرگنمایی کرده و به کل نظام تعمیم می دهد.

سردار حبیب شهسواری با بیان اینکه خبرنگاری شغل نیست بلکه یک وظیفه و مسئولیت خطیری در جامعه محسوب می شود، اظهار کرد: خبرنگاران با انتشار اخبار صحیح و روشن و با حق گویی و پرهیز از احساسات زدگی نقش تاثیرگذاری در جامعه داشته و دارند.

وی افزود: دشمن بدنبال تزلزل در ایمان، باور و اعتقاد ملت ایران است و دائما مسئله جزئی و مشکلات کوچک را بزرگنمایی کرده و به کل نظام تعمیم می دهد.

سردار شهسواری با بیان اینکه امروزه عرصه جنگ از شکل میدان نبرد فیزیکی به صحنه نرم و فرهنگی تغییر یافته و دشمنان درصددند اراده ملتها را بشکنند و ایمان و باورهای انها را متزلزل کنند افزود: اگر دشمن از براندازی نظام اسلامی در عرصه نظامی ناامید است اما در حوزه های اقتصادی و فرهنگی و روانی وارد عمل شده است که در این وادی اهمیت رسانه و جنگ نرم بیش از قبل خود را نمایان می کند.

وی با بیان اینکه امروزه مولفه هایی که دشمن همواره بدنبال ضربه زدن به اقتدار نظام دنبال می کند در اهداف کلی نظام اسلامی ایران تبیین شده یادآورشد: ملت ایران با وجود تمام کاستی ها و مشکلات پیرو رهبری و انقلاب هستند و امروزه مولفه های قدرت ایران اسلامی فراتر از مرزها رفته و چشم دشمنان را کور کرده است.

فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی با اشاره به بازدید کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: سال گذشته بیش از 200 هزار نفر از 28 استان کشور در مناطق عملیات استان حضور داشتند اما با وجود اینکه آذربایجان غربی جز 5 استان درگیر در دفاع مقدس بوده متاسفانه هنوز زیر ساخت و یادمانهایی که در شان این استان و مناطق عملیاتی باشد را ندارد که لازم است مسئولین در این زمینه سرمایه گذاری کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین