کواکبیان: برخی افراد دولت دوزیست هستند
کد خبر: 913311
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003pap
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
در بدنه دولت یکسری افرادی هستند که من اسم آن‌ها را «مردانی برای تمام فصول» و «انسان‌های دوزیست» گذاشته‌ام، خوب بلدند خودشان را تطبیق بدهند.
در بدنه دولت یکسری افرادی هستند که من اسم آن‌ها را «مردانی برای تمام فصول» و «انسان‌های دوزیست» گذاشته‌ام، خوب بلدند خودشان را تطبیق بدهند.
مصطفی کواکبیان، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی روز گذشته در گفت‌وگو با ایرنا با بیان اینکه «نباید عملکرد دولت پای اصلاح‌طلبان نوشته شود»، گفت: ما باید یک مرزبندی میان خودمان هم داشته باشیم، طوری که اگر در جایی دولت کم‌کاری کرد یا مشکل داشت، مثلاً درباره وعده‌هایی که در دوره تبلیغات انتخاباتی داده شد، نگویند شما اصلاح‌طلبان مقصر هستید. کواکبیان درعین‌حال این را هم گفت که دولت روحانی خودش را هیچ‌وقت اصلاح‌طلب ندانسته است و ما هم او را اصلاح‌طلب نمی‌دانیم.
کواکبیان هفته گذشته در جریان بررسی لایحه اصلاح قانون مبارزه با قاچاق ارز در مجلس گفته بود: وضع قاچاق کالا و ارز به اندازه‌ای وخیم است که به عنوان نماینده خجالت می‌کشم بگویم که از این دولت با چنین وضعیت اقتصادی حمایت کردم. او گفت: وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم در حال حاضر مناسب نیست، شب می‌خوابیم و صبح بلند می‌شویم می‌بینیم قیمت‌ها از این رو به آن رو شده است.
وی در گفت‌وگو با ایرنا در مورد عملکرد فراکسیون امید و اصلاح‌طلبان مجلس گفت: افرادی که در ایام انتخابات به توصیه دولت در لیست (امید) گنجانده شده‌اند، نه تنها یک بار هم نگفته‌اند اصلاح‌طلب هستند، بلکه در فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس هم شرکت نکرده‌اند. در روز اول، تعداد ما ۱۵۷ نفر بود و حتی فرم امضا کردند، ولی در جلسات شرکت نکردند، این‌ها نه به دلیل اصلاح‌طلبی بلکه به خاطر مخالفت با احمدی‌نژاد در لیست وارد شدند، طوری که هر کس چهار تا شعار بیشتر علیه احمدی‌نژاد می‌داد، می‌گفتند بیاید. اما به ماهیت اصلاح‌طلبی فرد توجه نشد. کواکبیان درباره آینده جریان اصلاح‌طلبی نیز ادامه داد: بنابراین گفتیم شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان نقض دارد، بنابراین، طرح «پارلمان اصلاحات» را ارائه دادیم که در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات تصویب شد، منتهی باید جدی پیگیری شود. وی اضافه کرد: در بدنه دولت یکسری افرادی هستند که من اسم آن‌ها را «مردانی برای تمام فصول» و «انسان‌های دوزیست» گذاشته‌ام، خوب بلدند خودشان را تطبیق بدهند. اصلاح‌طلبان می‌گویند ما مردم را به صحنه می‌کشانیم، اما دیگران بهره‌برداری می‌کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار