اختصاص ۲۶ درصد از صدقات سرخه‌ای‌ها به جهیزیه و ازدواج جوانان نیازمند
کد خبر: 902319
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mjX
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه از اختصاص ۲۶ درصد از صدقات جمع‌آوری‌شده مردم این شهرستان سرخه طی یک سال گذشته به جهیزیه و ازدواج جوانان نیازمند این شهرستان خبر داد.

تقی شجاعیان، اظهار کرد: مردم شهرستان سرخه ۱۴۷ میلیون تومان در سال ۹۶ صدقه پرداخت کردند که در سرفصل‌های کمک‌های موردی خاص به نیازمندان، وام‌های قرض‌الحسنه، کمک‌هزینه ازدواج، مسکن، درمان، تحصیل و اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین سرفصل هزینه‌کرد صدقه با سهم ۴۰ درصد صرف کمک‌های موردی خاص به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه شده است افزود: ۶۸ میلیون تومان از مجموع صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در این بخش هزینه شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان سرخه بابیان اینکه شش درصد از منابع صدقه بااعتبار هفت میلیون تومان برای ساخت و تعمیر مسکن محرومان هزینه شده است بیان کرد: علاوه بر این ۲۰ درصد از صدقه‌های جمع‌آوری بااعتبار ۲۸ میلیون تومان صرف درمان بیماران صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه شده است.

وی همچنین از اختصاص هشت‌درصدی مشارکت‌های مردم شهرستان سرخه در پرداخت صدقه بااعتبار ۱۲ میلیون تومان برای کمک‌هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان سرخه خبر داد و گفت: علاوه بر حمایت‌های اقتصادی مشاوره‌های فرهنگی و آموزشی به دانشجویان بازمانده از تحصیل و دانشجویان ارائه می‌شود.

تقی شجاعیان یادآور شد: ۲۶ درصد از میزان صدقه جمع‌آوری‌شده مردم نیک‌اندیش شهرستان سرخه بااعتبار ۳۲ میلیون تومان صرف کمک‌هزینه جهیزیه، ازدواج و پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان و نیازمندان شهرستان سرخه شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی