5.5 میلیارد لیتر بنزین در پالایشگاه شازند تولید شد
کد خبر: 902299
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mjD
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۶
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند استان مرکزی:
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند استان مرکزی گفت: پارسال پنج میلیارد و 500 میلیون لیتر بنزین یورو چهار در این واحد پالایشگاهی تولید شد.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند استان مرکزی گفت: پارسال پنج میلیارد و 500 میلیون لیتر بنزین یورو چهار در این واحد پالایشگاهی تولید شد.

علیرضا امین مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند استان مرکزی افزود: این حجم تولیددر شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند بیش از 20 درصد بنزین مصرفی کشور است که بخش عمده ای از آن در استان های تهران، البرز و خراسان رضوی به مصرف می رسد. 
وی ادامه داد: روزانه 500 تن پروپیلین، 400 تن گوگرد گرانول، 2 هزار تن گاز مایع، 16 میلیون لیتر بنزین یورو چهار، 13 میلیون لیتر نفت گاز یورو چهار و چهار میلیون لیتر نفت کوره در شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند تولید می شود. 
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند بیان کرد: ماهانه بین 50 تا 100 میلیون لیتر سوخت جت نیز در این واحد پالایشگاهی تولید و به نقاط مختلف کشور صادر می شود.
وی اظهار کرد: شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص نقش آفرینی صنایع در تحقق اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار داده و با به روز رسانی تجهیزات و عوامل تولید به زودی امکان بنزین یورو پنج نیز در این شرکت فراهم می شود. 
امین در خصوص تعمیرات اساسی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند نیز گفت: تجهیزات و عوامل مورد نیاز برای این فرآیند فراهم شده و با بهره گیری از نیروهای متخصص بومی تعمیرات اساسی(اورهال) این شرکت از پایان فروردین ماه جاری آغاز و حدود یک ماه نیز به طول می انجامد. 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی