فتحی و سهران در روز چهارم طلا گرفتند
کد خبر: 901410
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mUs
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۵
تیم ملی شنا

روز چهارم مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند با کسب دو طلا و ششمین رکورد ورودی B المپیک جوانان برای تیم ملی شنای ایران به پایان رسید.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، صبح امروز(سه‌شنبه) مرحله مقدماتی روز چهارم مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند پیگیری شد. نمایندگان ایران سه ماده ۱۰۰ متر پشت،۲۰۰ متر قورباغه و ۵۰ متر پروانه در رده سنی جوانان به آب زدند و  جواز حضور در فینال دو ماده‌ را بدست آوردند.

علی فتحی بعنوان اولین نمیانده تیم ملی در مرحله فینال روز چهارم مسابقات در ماده ۱۰۰ متر کرال پشت به آب زد. این شناگر جوان موفق شد با زمان ۵۹:۳۵ به کار خود پایان دهد و یک طلای دیگر در کارنامه ایران ثبت کند.

در ادامه سهران و یاوری که صبح امروز(سه‌شنبه) جواز حضور در فینال ماده ۵۰ متر پروانه را کسب کرده بودند با حریفان خود به رقابت پرداختند. متین سهران در مرحله فینال رکورد خود را بهبود بخشید و علاوه بر کسب رکورد ورودی B المپیک جوانان بر سکوی نخست ایستاد و طلای این ماده را بر گردن آویخت. این شناگر جوان تیم ملی ایران ۵۰ متر پروانه را در مدت زمان ۲۵:۷۲ شنا کرد. علیرضا یاوری نیز با ثبت زمان ۲۶:۱۳ به کار خود پایان داد و چهارم شد.

نتایج  شناگران تیم ملی ایران در روز چهارم مسابقات انتخابی المپیک جوانان تایلند/سه‌شنبه۲۰ فروردین ۱۳۹۷:

ماده ۱۰۰ متر پشت رده سنی جوانان:

علی فتحی با   ثبت زمان ۵۹:۳۵ بر سکوی نخست ایستاد.

ماده ۵۰ متر پروانه رده سنی جوانان:

متین سهران با ثبت زمان  ۲۵:۷۲ بر سکوی نخست ایستاد.  (کسب ورودی B)
علیرضا یاوری با ثبت زمان  ۲۶:۱۲ چهارم شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار