چتر حمایتی ۲۲ هزار حامی آذربایجان‌شرقی از ۱۲ هزار یتیم طرح اکرام و محسنین
کد خبر: 901285
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mSr
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان‌شرقی خبر داد
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان‌شرقی گفت: ۲۲ هزار و ۵۸۱ حامی نیکوکار استان حمایت از حدود ۱۲ هزار یتیم طرح اکرام ایتام و محسنین را برعهده‌ گرفته‌اند.

بهروز شریف اظهار داشت: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در سال گذشته ۲۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به فرزندان معنوی خود کمک کردند تا این فرزندان بتوانند بدون دغدغه و با خیال راحت زندگی کنند.

وی با دعوت از خیران برای حمایت از فرزندان نیازمند طرح محسنین، بیان کرد: ۲۲ هزار و ۵۸۱ حامی نیکوکار استان آذربایجان‌شرقی حمایت از حدود ۱۲ هزار یتیم طرح اکرام ایتام و محسنین را برعهده‌گرفته‌اند.

شریف با اشاره به اینکه طرح محسنین شامل آن دسته از خانوارهای نیازمند می‌شود که دارای سرپرست بیمار، معلول، ازکارافتاده و یا زندانی هستند، افزود: اکنون بیش از ۱۱ هزار حامی فعال طرح محسنین حمایت از هفت هزار و ۶۹۲ فرزند نیازمند را در استان آذربایجان‌شرقی بر عهده‌ دارند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان‌شرقی، تأکید کرد: حامیان علاوه بر پرداخت سرانه ماهانه، تلاش می‌کنند مشکلات درمانی، تحصیلی و معیشتی ایتام و فرزندان تحت حمایت را رفع کنند.

وی با اشاره به اینکه ۱۱ هزار حامی طرح اکرام ایتام، 4 هزار و ۳۰۷ یتیم را زیر چتر حمایتی خود قرار داده‌اند، گفت: این حامیان علاوه بر کمک‌های نقدی، هرماه پیگیر مشکلات تحصیلی، مسکن و جهیزیه فرزندان معنوی خود هستند و در حد توان نسبت به حل این مشکلات اقدام می‌کنند.

شریف عنوان کرد: مردم و خیران استان آذربایجان‌شرقی برای حمایت از فرزندان نیازمند محسنین علاوه بر مراجعه به دفاتر این نهاد در استان و یا سایت محسنین، می‌توانند عدد یک را به سامانه ۳۰۰۰۱۲۷۴ پیامک کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار