قدرشناس خانواده ‌شهداي مدافع حرم باشيم
کد خبر: 900470
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mFi
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۴
حدود هفت سال از حضور تروريست‌هاي تكفيري ‌در سوريه مي‌گذرد و دشمنان ايران اسلامي در طول اين سال‌ها از هر حربه ‌و نقشه‌اي براي ضربه زدن به تماميت ارضي كشورمان و ناامن كردن مرزهايمان استفاده كرده‌اند.
آرمان شريف

حدود هفت سال از حضور تروريست‌هاي تكفيري ‌در سوريه مي‌گذرد و دشمنان ايران اسلامي در طول اين سال‌ها از هر حربه ‌و نقشه‌اي براي ضربه زدن به تماميت ارضي كشورمان و ناامن كردن مرزهايمان استفاده كرده‌اند. اين دشمنان با هدف ضربه زدن به امنيت ايران و كشاندن جنگ به داخل كشورمان جنگي خانمان‌سوز و ويرانگر را در سوريه به راه انداختند. آنها مي‌خواستند با شكستن نوار مقاومت به ايران برسند كه رزمندگي مدافعان تمام نقشه‌هايشان را به هم زد.
مردم ايران سال جديد را در نهايت آرامش و آسايش به آغوش بهار رفتند. امنيت در سرتاسر كشورمان برقرار بود و هيچ كسي جرئت نكرد نگاهي چپ به اين مرز پرگوهر داشته باشد. در طول اين هفت سال، ‌جوانان و انسان‌هاي مخلص، شجاع و توانمندي براي دفاع از حريم دين و كشور جانشان را براي امنيت ايران فدا كردند. از چهارگوشه ايران جواناني براي دفاع به پا خاستند و با شهادتشان مزد شجاعتشان را گرفتند. امروز مي‌توان در هر شهر و هر نقطه‌اي از اين مرز و بوم نشاني از اين شهدا را يافت.
شهداي مدافع حرم با فداكاري و گذشتن از خانه و خانواده‌شان با رشادتشان كمر به نابودي داعش بستند. سالي كه گذشت سال خفه كردن نطفه دشمنان جهت شروع جنگ در ايران بود. سعودي‌ها برنامه‌هاي زيادي داشتند تا ايراني‌ها وارد يك جنگ ويرانگر شوند و بهارشان رنگ خون و ناامني بگيرد ولي مدافعان حرم اجازه كوچك‌ترين دست‌اندازي و بي‌حرمتي را به دشمنان ندادند؛ چراكه اگر آنها صحنه را خالي مي‌كردند و به وقت نياز زير بار اين مسئوليت سنگين نمي‌رفتند، قطعاً همه ما در داخل كشورمان با دشمنان مشغول جنگ بوديم. ديگر از نوروز و سفره هفت‌سين خبري نبود و مشاممان پر از بوي باروت و گلوله مي‌شد.
سالي كه گذشت را بايد به نام مدافعان حرم نوشت. آنها بچه‌هاي كوچك، همسران جوان و پدر و مادران چشم به راهشان را گذاشتند تا اهل بيت(ع) تنها نباشند، تا دشمنان جسارت بي‌حرمتي پيدا نكنند. بايد لحظه لحظه اين فداكاري را ارج نهاد و به پاس شجاعت اين رزمندگان تمام‌قد تعظيم كرد. دل كندن از عزيزترين و نزديك‌ترين افراد خانواده كار آساني نيست. دل شير مي‌خواهد كه بچه نوزاد و خردسالت را تنها بگذاري و وارد ميدان نبرد با دشمنان شوي. ميدان جنگي كه يك سوي آن تروريست‌هاي مسلح به وحشيانه‌ترين و بدترين حالت ممكن مي‌‌كشند و شكنجه مي‌دهند.
سال جديد را بايد سال قدرداني از خانواده شهداي مدافع حرم بدانيم. نگذاريم خانواده‌هاي اين شهدا با حرف‌هاي ناآگاهانه و گاه مغرضانه دشمنان برنجند. همه آنها كاري بسيار بزرگ را انجام دادند و قطعاً آيندگان از شجاعت و رشادتشان بيشتر مي‌گويند و مي‌نويسند. نگذاريم خانواده شهداي مدافع حرم احساس تنهايي كنند. آنها بيشتر از هر زمان ديگري به دلجويي و قدرداني از جانب همه ما نياز دارند. بياييد امسال خانه‌هاي اين عزيزان را با حضور و ديدارمان گلباران كنيم و به همه‌شان بگوييم چه مردم قدرشناسي هستيم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار