روزانه 1000 تن طلای کثیف دراصفهان اسنحصال می شود
کد خبر: 900372
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mE8
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۲
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان :
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: امروز در دنیا از پسماند به عنوان طلای کثیف یاد می شود که این نشان دهنده اهمیت اقتصادی این کالای ارزشمند است که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین ازاصفهان ، معاون خدمات شهری شهردار اصفهان در آیین تکریم و معارفه خدمتگزاران مردم در شهرداری اصفهان اظهارنمود : موضوعات زیست محیطی و پسماند شهری امروز به مسئله ای جدی در شهرها تبدیل و به مسائل اقتصادی گره خورده است.

حیدر قاسمی با اشاره به اهمیت این حوزه به عنوان پیشانی خدمات شهری، گفت: در صورت مشکل در این زمینه شهرداری مورد سئوال قرار می گیرد و خوشبختانه اصفهان در حوزه مدیریت پسماند تاکنون پیشتاز بوده، البته پیشتازی آن در سالهای گذشته بیشتر بوده و اکنون بسیاری از شهرها اقداماتی در حوزه مدیریت پسماند، جمع آوری زباله از درب منازل و واحدهای تولید کننده پسماند و پردازش انجام داده اند، بنابراین باید با مدیریت پسماند به پاکسازی شهر و حفظ محیط زیست کمک کرد تا اصفهان همچون گذشته در این زمینه پیشتاز باشد.

وی با اشاره به اقتصادی کردن مدیریت پسماند، افزود: امروز در دنیا از پسماند به عنوان طلای کثیف یاد می شود که این نشان دهنده اهمیت اقتصادی این کالا است که مسئولان باید به آن توجه داشته باشند و روزانه 1000 تن طلای کثیف دراصفهان اسنحصال می شود واین نکته مهم این این شهر است.

قاسمی اظهار امیدواری کرد: با سابقه علمی و دانشگاهی مدیر جدید سازمان مدیریت پسماند آقای دهنوی  و دانش نیروی انسانی موجود و استفاده از تکنولوژی های نوین مدیریت پسماند در اصفهان ارتقاء یابد.

 وی در بخش دیگر سخنان خود ضمن تشکر از همه افرادی که در ستاد خدمات سفر شهر فعالیت کردند، اظهارکرد: با انسجام و هماهنگی به وجود آمده در ستاد خدمات سفر خوشبختانه میزبانی متفاوتی از مسافران نوروزی داشتیم به طوری که نوروز ۹۷ بدون هیچ حادثه ای به پایان رسید.

وی با بیان اینکه امسال طبق آمار ارائه شده وضعیت حضور مسافران و رضایتمندی آنها از شهر اصفهان بسیار مناسب بود، افزود: در زمینه تعداد مسافران آمار متعدد توسط نهادهای مختلف ارائه شده با این وجود آمارهای ستاد هماهنگی سفر هر روز جمع بندی و به روز می شد.

معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: یکی از شاخص های آماری دقیق که جای کم شماری و بی شماری در آن وجو ندارد، مراکز گردشگری شهر اصفهان است در این راستا  طبق بلیط های فروخته شده توسط مجموعه های گردشگری تحت نظر شهرداری و سازمان میراث فرهنگی از جمله مجموعه ناژوان، باغ فدک، باغ گلها و صفه نوروز امسال افزایش ملموس، عینی و در عین حال بی حاشیه ای را در تعداد مسافران نسبت به سال گذشته شاهد بودیم.

قاسمی ادامه داد: همچنین نظرسنجی دقیقی توسط مجموعه پژوهش شهرداری انجام شد که در این نظرسنجی وضعیت رضایتمندی مسافران و نگاه کلی آنها به نظافت و زیبایی شهر اصفهان، وضعیت اسکان، مجموعه های گردشگری و دیگر ویژگی های شهری بسیار خوب ارزیابی شده است و گزارش این نظرسنجی اطلاع رسانی خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد: نتایج این نظرسنجی ها در سنوات آینده مورد استفاده مدیریت شهری و ستاد خدمات سفر قرار گیرد تا در آینده به نحو مطلوب تری از مسافران پذیرایی کنیم.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار