نصب اسکله شناورهای تفریحی و گردشگری در بوشهر
کد خبر: 900121
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mA5
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۰
سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از نصب نخستین اسکله انگشتی ویژه شناورهای تفریحی و گردشگری در ساحل جفره  بندربوشهر خبر داد.

نورالله اسعدی گفت: به منظور توسعه گردشگری دریایی ایجاد زیرساخت‌ها و تامین امکانات آن در بندرهای این استان در نوروز امسال در دستور کار است.

وی افزود:با توجه به تشکیل کمیته گردشگری دریایی استان بوشهر این نهاد یکی از کمیته‌‌های 11 گانه ستاد اجرایی خدمات سفر است که زمینه گردشگری دریایی را در مناطق ساحلی این استان فراهم می‌کند.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی بیان داشت: یکی از اهداف مهم مقاصد گردشگران به مناطق ساحلی استان بوشهر استفاده از ظرفیت دریا است که دراین ارتباط ایجاد ایستگاه‌های شناور تفریحی در اسکله‌های این استان نیاز است.

اسعدی با اشاره به ایجاد شناورهای تفریحی با استانداردهای لازم ایمنی و دریانوردی ادامه داد: برای افزایش ایمنی شناورهای تفریحی موجود در استان بوشهر، 600 جلیقه نجات تامین شده که برای ارتقا ایمنی گردشگران، به شناورهای تفریحی تحویل می‌شود.

وی با تاکید بر توجه به ایجاد اسکله تفریحی در نقاط ساحلی گردشگرپذیر بیان کرد: در این ارتباط اسکله انگشتی که نقشی مهم در تامین زیرساخت‌‌های گردشگر دریایی دارد، در نظر گرفته شده است.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: در این ارتباط اسکله انگشتی برای پهلوگیری شناورهای تفریحی و رفت و آمد گردشگران از ایمنی بالایی برخوردار است که نخستین اسکله از این نوع در ساحل جفره بندر بوشهر نصب می‌شود.

اسعدی افزود: اسکله‌های انگشتی فایبر گلاس است و می‌تواند در تامین زیرساخت‌های گردشگر دریایی و ایمنی تردد مسافران موثر باشد.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار